Zadziora
Zadziora
  15 czerwca 2011 (pierwszy post)

Mam problem z przeglądaniem zdjęć na kompie. Obejrzę parę i zaraz wyskakuje mi okienko



dopiero co windowsa zainstalowałam i nie wiem ocb :woot:

Drozu
Drozu
  15 czerwca 2011
Zadziora
Zadziora: dopiero co windowsa zainstalowałam i nie wiem ocb


Shit happens... powodów może być wiele i nikt Ci nie wskaże jednoznacznej odpowiedzi... problemem mogą być sterowniki, któryś z zainstalowanych programów, problemy ze sprzętem albo wersja zainstalowanego systemu... loteria
Zadziora
Zadziora
  15 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Shit happens... powodów może być wiele i nikt Ci nie wskaże jednoznacznej odpowiedzi... problemem mogą być sterowniki, któryś z zainstalowanych programów, problemy ze sprzętem albo wersja zainstalowanego systemu... loteria

Czyli muszę się męczyć?:D
Classified
Classified
  16 czerwca 2011
Zadziora
Zadziora: Czyli muszę się męczyć?:D


Może niekoniecznie męczyć , zamiast używać wbudowanej przeglądarki zdjęć wykorzystaj jakiś freeware'owy program typu irfanview :)
PoDgUr
PoDgUr
  16 czerwca 2011

Bądź przywrócenie systemu do momentu, kiedy działało. Polecam też aktualizacje sterowników.

Zadziora
Zadziora
  16 czerwca 2011

Chyba to wina windowsa, jest stary :/ Zainstaluję nowszą wersję i zobaczymy:)

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  16 czerwca 2011
Zadziora
Zadziora: Problem

Dobra nazwa tematu, dużo mówi o problemie. Ale to zrozumiałe w końcu jesteś tu nowa FP i
Zadziora
Zadziora: Posty: 35797 (po ~121 znaków)
jestemZDZICH
jestemZDZICH
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobra nazwa tematu, dużo mówi o problemie. Ale to zrozumiałe w końcu jesteś tu nowa FP i

Wiesz jakby ją potraktowali na forum sotwaerowym/hardwareowym? :rotfl:
czysty system - partycja systemowa była formatowana, a pozostałe były nietknięte - może miałaś virola który mimo formata ma się dobrze dalej. podaj kod błędu:)
jestemZDZICH
jestemZDZICH
  16 czerwca 2011

Jak ja pisze:zonk:

Zadziora
Zadziora: Problem. strona 1 Zadziora foch! / Tomuś Tomuś :jęzorek:

zysty system - partycja systemowa była formatowana, a pozostałe były nietknięte - może miałaś virolattrojana który mimo formata ma się dobrze dalej. podaj kod błędu:)
możliwy brak sterowników, lub błędnie wykonany format - płyta to orginalny windows, pirat czy też oemówka z instalacją sterowników i podstawowego oprogramowania - kiedyś dawane do laptopów i desktopów
PoDgUr
PoDgUr
  16 czerwca 2011

Jeszcze mogła byś rejestr przeczyścić czymś:)

theqkash
theqkash
  16 czerwca 2011
Zadziora
Zadziora: jest stary

Śmierdzi mi piratem, normalny windows się aktualizuje i jest aktualny, niemniej ten błąd nie występował nawet w starszych wersjach.
Zadziora
Zadziora
  19 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobra nazwa tematu, dużo mówi o problemie. Ale to zrozumiałe w końcu jesteś tu nowa FP i

Nie nabijaj.

Konto usunięte
Konto usunięte: zysty system - partycja systemowa była formatowana, a pozostałe były nietknięte - może miałaś virolattrojana który mimo formata ma się dobrze dalej. podaj kod błędu:) możliwy brak sterowników, lub błędnie wykonany format - płyta to orginalny windows, pirat czy też oemówka z instalacją sterowników i podstawowego oprogramowania - kiedyś dawane do laptopów i desktopów

Po instalowałam milion rzeczy, okazało się, ze xp był źle wgrany na płytę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Śmierdzi mi piratem, normalny windows się aktualizuje i jest aktualny, niemniej ten błąd nie występował nawet w starszych wersjach.

Już jest dobrze :) Mam już inny normalny xp:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.