Maturo
Maturo
  13 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witam , mam taki problem kupiłem komputer i posiada on wejscia z przodu 2 usb i 2 wejscia jedno na sluchawki a drugie na mikrofon , i rzecz w tym ze te usb z przodu działaja jak np podlącze apart przez kabel usb , a jak podlaczylem pendriva to miga , przez chwile sie pokaze dysk wymienny w moim komputerze a potem pisze " H: nie jest dostępny nie można wykonac żadania z powodu blędu urządzenia We/Wy" dodam ze pendrive z tylu dziala normalnie , drugie pytanie to wie ktos moze jak wlaczyc te przednie wejscia na sluchawki i mikrofon , bo chcialbym miec podlaczone jednoczesnie glosniki i sluchawki mam karte muzyczna z tylu nvidia audio i niby wszystko dziala jest tam 5 roznych wejsc zielone , pomaranczowe niebieskie czarne itp
mam 2 pary glosnikow i podlaczam je do zielonego przez przejsciowka jack , ale sluchawki nie wiem do ktorego podlaczyc , probowalem do kazdego potem wszystko konfigurowałem przy konfiguracji bylo slychac dzwiek w sluchawkach po zakonczeniu jej muzyka tylko grala w glosnikach a w tych sluchawkach czy wie ktos co zrobic by gralo mi to i to , bo kiedy prowadze audycje musialbym za kazdym razem odsuwać komputer aby z głośnikow przelaczyc na sluchawki z gory dzieki za pomoc pozdrawiam.

theqkash
theqkash
  16 czerwca 2011

Prawdopodobnie kabelki co idą od tego wejścia są niedociśnięte lub w porywach włożone odwrotnie.
Jeśli zaś chodzi o dźwięk to nowe komputery mają autowykrywanie co gdzie wpinasz i możesz sobie wybrać.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.