pasQdziak
pasQdziak
  13 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witam

Od jakiegoś czasu pół roku może rok niektóre kanały na moim tv nie są wyświetlane tak jak być powinny

Nie wiem jak to wytłumaczyć ,tak jakbyście mieli full ikon na pulpicie i zmienili na najmniejszą rozdzielczość ,większość ląduje poza ekranem tak to wygląda mniej więcej u mnie na tv

Logo tvn turbo w połowie jest poz zasięgiem mojego ekranu...

nie wiem może na przykładzie AXN wygląda to mniej więcej tak



Czy u Was występuje ten problem na platwormie polsatu? pisał ktoś do tych buców,którzy zapewne Was spławili (od 2 miesięcy toczę wojnę o płatności bo lamerzy mają burdel w papierach)

nie wiem no kuźwa ,żadnych ustawień nie zmieniałem format obrazu 4:3 po zmianie na 16:9 mój odbiornik ssie , stary kineskopowy elemis...

pasQdziak
pasQdziak
  13 czerwca 2011

dodam ,że u niektórych problem jest także na telewizorach plazmowych czy jak to fachowo się zwie...

pasQdziak
pasQdziak
  13 czerwca 2011

A ,na reklamach zazwyczaj obraz się stabilzuje ,co z tym gównem zrobić? :zonk:

jestemZDZICH
jestemZDZICH
  13 czerwca 2011

Musisz mieć w opcjach przestawienie rozdzielczości czy też proporcji/powiększenia ekranu.

pasQdziak
pasQdziak
  13 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


Konto usunięte
Konto usunięte: na reklamach zazwyczaj obraz się stabilzuje


zmiana na 16:9 nic nie daje tak czy srak
casandra21
casandra21
  13 czerwca 2011

Od zawsze tak miałeś czy był okres, że wszystko działało jak należy? Ewidentnie coś musi być nie tak w ustawieniach telewizora...

pasQdziak
pasQdziak
  13 czerwca 2011

przez 9,5 roku było ok :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: coś musi być nie tak w ustawieniach telewizora


Konto usunięte
Konto usunięte: na reklamach zazwyczaj obraz się stabilzuje


więc jakim cudem?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.