hardstylekriss991
hardstylekriss991
  12 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witam .Kupiłem oryginalnego wiedźmina 2 zainstalowany patch 1.2
mój sprzęt to
Intel Core 2 Cuo E4600 2,40GHz
2,GB RAM DDR 2
Windows XP Professional
Nvidia Geforce GT 240 1GB DDR5-podkręcona jeszcze
płyta główna Asus P58
nawet jak dam na najmniejsza rozdzielczość Ekranową gry i ustawienia graficzne na minimalne to przycina jak nie wiem,szczególnie jak jestem w mieście albo w Vergen,
nie da się normalnie grać
co może być przyczyna?
komputer ma ok 2,5roku:)
zmieniłem jedynie kartę graficzna po poprzednio miałem Nividia 9600GT 512MB

jestemZDZICH
jestemZDZICH
  12 czerwca 2011

I jeszcze jedno. Prawdopodobnie to ze spaliła się grafika jest winą zasilacza, 9600 ma zapewne większy pobór mocy niż ta twoja 240, choć dziwie się ze nie padło coś przy okazji przy zasilaczu

hardstylekriss991
hardstylekriss991
  12 czerwca 2011

noo wiem,nawet komputery na z mega sprzętem padają z iloscia kratek i spadkiem stabiloności na uberpróbkowaniu

hardstylekriss991
hardstylekriss991
  12 czerwca 2011

sprawdze jeszcze raz ten zasilacz ja kupiłem sprzęt składany:) poczytam więcej na temat tego mojego zasilacza i napisze

hardstylekriss991
hardstylekriss991
  12 czerwca 2011

taki mam zasilacz też z MAX 400W więć nie ma to jakiś noname:D
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=280335

jestemZDZICH
jestemZDZICH
  13 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: taki mam zasilacz też z MAX 400W więć nie ma to jakiś noname:D http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=280335

TO jest noname. sprawdz sam w budzie jakie masz zasilanie na sekcji 12v. pewnie 150w a stabilne:rotfl:
PoDgUr
PoDgUr
  13 czerwca 2011

Pierw zakup jakiś porządny, FIRMOWY zasilacz:) to jest podstawa.
Później możesz pomyśleć o grafice i innych podzespołach.

casandra21
casandra21
  13 czerwca 2011

A masz Ty kolego zaktualizowane wszystkie sterowniki od karty graficznej? :pavarotti: bo to podstawa przy wymagających grach i możliwe, że tu leży meritum problemu, a nie w specyfice sprzętowej, która minimalne wymagania jak widać spełnia.

jestemZDZICH
jestemZDZICH
  13 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A masz Ty kolego zaktualizowane wszystkie sterowniki od karty graficznej? bo to podstawa przy wymagających grach i możliwe, że tu leży meritum problemu, a nie w specyfice sprzętowej, która minimalne wymagania jak widać spełnia.

Według zaleceń producenta? chcesz powiedzieć ze 240 jest szybsza od 8800? :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.