piotrek1928
Posty: 893 (po ~205 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
piotrek1928
  9 czerwca 2011 (pierwszy post)

Dziś dowiedziałem się że coś takiego ma wejść/już weszło w sieci komórkowe, czy to jest prawda ?
Takie ukrywanie nr jest zaletą i wadą ponieważ jeśli ja nie chcę by rozmówca zobaczył mój nr to ok ale jesli ktoś do mnie zadzwoni z takiego nr i grozi to jest to kłopotliwe ponieważ już nie mogę się dowiedzieć choćby kto to był.

Nie dam zarobić fotce na sobie, nie wykupię gwiazdy - zbędna.
Dodatkowe funkcje forum!

Quacky
Quacky
  9 czerwca 2011

Przecież to jest od dawien dawna.

piotrek1928
Posty: 893 (po ~205 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
piotrek1928
  9 czerwca 2011

Hmm, mój błąd że nie dopisałem iż ma na to być zakaz, i każdy nr ma być pokazywany a ukrywanie ma być zdjęte.

Nie dam zarobić fotce na sobie, nie wykupię gwiazdy - zbędna.
Dodatkowe funkcje forum!

milosz9292
milosz9292
  9 czerwca 2011
piotrek1928
piotrek1928: Dziś dowiedziałem się że coś takiego ma wejść/już weszło w sieci komórkowe, czy to jest prawda ? Takie ukrywanie nr jest zaletą i wadą ponieważ jeśli ja nie chcę by rozmówca zobaczył mój nr to ok ale jesli ktoś do mnie zadzwoni z takiego nr i grozi to jest to kłopotliwe ponieważ już nie mogę się dowiedzieć choćby kto to był.


piotrek1928
piotrek1928: Hmm, mój błąd że nie dopisałem iż ma na to być zakaz, i każdy nr ma być pokazywany a ukrywanie ma być zdjęte.

Ja swojego numeru nie ukrywam, każdy do kogo dzwonię go widzi. Numer ukrywać mają zwyczaj tylko moi koledzy żeby komuś zrobić głupi kawał czy coś. Dlatego ja nawet nie odbieram jak dzwoni do mnie "anonimowy":)
casandra21
casandra21
  13 czerwca 2011

Po 1. - funkcja zastrzegania numeru jest dostępna od bardzo dawna, od 10 lat może nawet :D, więc gratuluje spostrzegawczości :jezyk2:
Po 2. - można sobie włączyć blokadę dzięki, której osoba która zastrzeże sobie numer dzwoniąc do Ciebie usłyszy w słuchawce komunikat, że nie życzysz sobie połączeń z nr zastrzeżonych i by z Tobą porozmawiać musi sobie odstrzec numer... I ta funkcja jest od bodaj 2-3 miesięcy już dostępna.
Niezły masz refleks :w00t:

piotrek1928
Posty: 893 (po ~205 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
piotrek1928
  14 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Niezły masz refleks

O tym pierwszym wiedziałem bo sam używam tego w abonamencie, a co do blokady nie wiedziałem.
Poza tym nie zmienia to faktu iż usługa ta miała być całkowicie zdjęta o czym dowiedziałem się niedawno dlatego pytam.
piotrek1928
piotrek1928: Hmm, mój błąd że nie dopisałem iż ma na to być zakaz, i każdy nr ma być pokazywany a ukrywanie ma być zdjęte.

Nie dam zarobić fotce na sobie, nie wykupię gwiazdy - zbędna.
Dodatkowe funkcje forum!

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  15 czerwca 2011
piotrek1928
piotrek1928: Poza tym nie zmienia to faktu iż usługa ta miała być całkowicie zdjęta o czym dowiedziałem się niedawno dlatego pytam.

Nie umiesz się wysłowić.
piotrek1928
Posty: 893 (po ~205 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
piotrek1928
  15 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie umiesz się wysłowić.

Więc pokaż co potrafisz, ja nie chodząc do szkoły już 8 lat, umiem lepiej pisać i nie robić błędów niż pokemony aktualnie chodzące do szkoły.

Nie dam zarobić fotce na sobie, nie wykupię gwiazdy - zbędna.
Dodatkowe funkcje forum!

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  15 czerwca 2011
piotrek1928
piotrek1928: ja nie chodząc do szkoły już 8 lat, umiem lepiej pisać i nie robić błędów niż pokemony aktualnie chodzące do szkoły.

Naprawdę imponujące, powinieneś być z siebie dumny, zobacz ile osiągnąłeś, pieczesz bułki w Realu, prawie masz skuter i potrafisz pisać. Szał!
piotrek1928
Posty: 893 (po ~205 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
piotrek1928
  15 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Naprawdę imponujące, powinieneś być z siebie dumny, zobacz ile osiągnąłeś, pieczesz bułki w Realu, prawie masz skuter i potrafisz pisać. Szał!

Bardzo :) jestem dumny :) osiągnięcia mam jakie mam, bułek w realu już nie piekę a prawie robi wielką różnicę.
A tak w ogóle to o co Ci chodzi ?

Nie dam zarobić fotce na sobie, nie wykupię gwiazdy - zbędna.
Dodatkowe funkcje forum!

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  15 czerwca 2011
piotrek1928
piotrek1928: A tak w ogóle to o co Ci chodzi ?

O to co zawsze, beka ma być ona.
piotrek1928
Posty: 893 (po ~205 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
piotrek1928
  15 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O to co zawsze, beka ma być ona.

Acha i mam rozumieć że robisz screeny moich wypowiedzi bo uważasz że jestem poke ? :lol:
Bo albo ja nie rozumiem albo Ty piszesz niezrozumiale :P

Nie dam zarobić fotce na sobie, nie wykupię gwiazdy - zbędna.
Dodatkowe funkcje forum!

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  16 czerwca 2011
piotrek1928
piotrek1928: Acha i mam rozumieć że robisz screeny moich wypowiedzi

Po co mam robić screeny? Wystarczy że mnie to bawi tu i teraz nie potrzebuje żadnych pamiątkowych trofeów.
piotrek1928
piotrek1928: Bo albo ja nie rozumiem albo Ty piszesz niezrozumiale :P

Na pewno to drugie bo to ja nie potrafię zadać prostego pytania.
piotrek1928
Posty: 893 (po ~205 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
piotrek1928
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wystarczy że mnie to bawi tu i teraz

Zatem po śmieję się razem z Tobą --> :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Na pewno to drugie bo to ja nie potrafię zadać prostego pytania.

Akurat to może zdarzyć się każdemu :)

Nie dam zarobić fotce na sobie, nie wykupię gwiazdy - zbędna.
Dodatkowe funkcje forum!

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  16 czerwca 2011
piotrek1928
piotrek1928: Akurat to może zdarzyć się każdemu :)

Często tak masz że np: chcesz się kogoś zapytać jak ma na imię a pytasz która godzina?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.