DTox
Posty: 43 (po ~140 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 2
DTox
  5 czerwca 2011 (pierwszy post)

i brakuje mi sterownikow kotroler ethernet i sieci skad moge je pobrac prosze o pomoc mam laptopa samsung r 780

jestemZDZICH
jestemZDZICH
  5 czerwca 2011

ethernet masz w sterach płyty głównej

DTox
Posty: 43 (po ~140 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 2
DTox
  5 czerwca 2011

bo po formacie nie mam neta na 2 kompie i kontroler sieciowy i etgernet jest na zolto

Classified
DTox
Posty: 43 (po ~140 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 2
DTox
  5 czerwca 2011

stego linka juz pobieralem lany i nic nie dalo mi to dalej nie mialem neta

jestemZDZICH
jestemZDZICH
  5 czerwca 2011

Pobierz stery do płyty głównej:zonk:
O razu uprzedzę po angielsku "Chipset"
poza tym możesz mieć problem z działaniem skoro najpierw instalujesz lan a do płyty głównej

jestemZDZICH
jestemZDZICH
  5 czerwca 2011
DTox
DTox: bo po formacie nie mam neta na 2 kompie i kontroler sieciowy i etgernet jest na zolto

I jak to się ma do mojej wypowiedzi :Wtf:
DTox
Posty: 43 (po ~140 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 2
DTox
  5 czerwca 2011

nie znam sie tym tylko mowie ze nie mam neta i ze menarzer udzadzen wchodze i na zolto mam ethernet i sieci

jestemZDZICH
jestemZDZICH
  5 czerwca 2011
DTox
DTox: nie znam sie tym tylko mowie ze nie mam neta i ze menarzer udzadzen wchodze i na zolto mam ethernet i sieci

żółty trójkąt?
Kontroler ethernet znajduje się w sterownikach płyty głównej i dopóki nie zianstalujesz sterowników płyty głównej net nie bedzie CI działał, oczywiscie potem instalujesz stery od lana, wifi, grafiki ale płyta głółwna jest zawsze pierwsza w kolejce:) w sumie to zainstaluj wszystkie stety z podanego linku dla twojego systemu. w końcu to stery ze strony producenta Twojego lapa:)
Krzych
Krzych
  5 czerwca 2011
DTox
DTox: stego


DTox
DTox: menarzer


DTox
DTox: udzadzen


zanim wkroczysz w wielki świat internetu na laptopie,popraw ortografię ,stery do sieci NA PEWNO są na płycie ze sterownikami o płyty gł.
Shaitan
Shaitan
  5 czerwca 2011
Krzych
Krzych: stery do sieci NA PEWNO są na płycie ze sterownikami o płyty gł.

Oczywiście, ale do laptopów na ogół nie dodają żadnych płyt, tylko na dysku twardym jest partycja recovery z której się robi instalkę systemu wraz z sterownikami ;) Sterowniki osobno natomiast pobiera się ze strony producenta laptopa, nie płyty głównej ;)
jestemZDZICH
jestemZDZICH
  5 czerwca 2011
Shaitan
Shaitan: Oczywiście, ale do laptopów na ogół nie dodają żadnych płyt, tylko na dysku twardym jest partycja recovery z której się robi instalkę systemu wraz z sterownikami ;) Sterowniki osobno natomiast pobiera się ze strony producenta laptopa, nie płyty głównej ;)

Nam przecież chodzi o to, że stery do ethernetu masz w pakiecie sterowników do płyty głównej, chyba ze intelowskie układy mają inaczej:woot: A płyty kiedyś dawali, dziś gdy bierzesz z linuxem lub bez systemu
Ja ostatnio znajomemu przez komendy dosowskie zapamiętane ze świetlicy w podstawówce(jak nie odpala to : cd;nc;cd;nc cd;cd nc; cd. albo jakoś tak i odpalał) skasowałem domyślnie wgranego linuxa - swoją drogą jakaś dziwna była dystrybucja, nazwy nie pamiętam.
MichaU
MichaU
  7 czerwca 2011

devicedoctor. programik ktory ci znajdze to czego nie masz i to co masz nieaktualne. wybierasz z listy pobierasz instalujesz i jest ok. program bezplatny i bezpieczny. mialem podobny problem z emachines. prawda sa na stronie producenta ale tez nie dzialaja

jestemZDZICH
jestemZDZICH
  7 czerwca 2011
MichaU
MichaU: devicedoctor. programik ktory ci znajdze to czego nie masz i to co masz nieaktualne. wybierasz z listy pobierasz instalujesz i jest ok. program bezplatny i bezpieczny. mialem podobny problem z emachines. prawda sa na stronie producenta ale tez nie dzialaja

:rotfl: świetny program jak nie możesz skonfigurować połączenia z netem bo nie ma steró ethernet:rotfl: nawet jakby mógł nie połączy się z wifi:nie: ale niech będzie ze to swietny program:rotf:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.