kamiiiloo21
Posty: 319 (po ~168 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 17
kamiiiloo21
  2 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witam, chciałbym zamontować do obudowy czytnik kart pamięci oraz panel LCD

czytnik najlepiej żeby pasował pod slot CD bo nie mam możliwości zamontować w slocie Dyskietek 3.5 a to dlatego że go nie posiadam oraz chciałbym dopasować fajny panel LCD do obudowy może coś w rodzaju tego : http://allegro.pl/panel-lcd-5-25-modecom-black-sklep-wawa-i1630766321.html chyba że macie coś lepszego żeby pasowało ?

To wszystko chciałbym włożyć do tej obudowy

- SilentiumPC Gladius GD-800W http://allegro.pl/obudowa-komputera-silentiumpc-gladius-gd-800w-okno-i1642769048.html

Liczę na waszą pomoc bo nie wiem które rzeczy będą pasować do mojej obudowy.

Pozdrawiam.

Shaitan
kamiiiloo21
Posty: 319 (po ~168 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 17
kamiiiloo21
  2 czerwca 2011

a podpięcie tego jest skomplikowane ?

Shaitan
Shaitan
  2 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a podpięcie tego jest skomplikowane ?

Nie, na ogół przy tego typu kombajnach masz 2x USB wewnętrzne (do płyty głównej) jedno od czytnika, drugie od gniazd usb, 1xSATA i 3xmini-jack na zewnątrz obudowy.
kamiiiloo21
Posty: 319 (po ~168 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 17
kamiiiloo21
  2 czerwca 2011

aha no to luzik dzięki ;) a co do LCD też coś masz do zaproponowania ?

Shaitan
Shaitan
  2 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a co do LCD też coś masz do zaproponowania ?

Nie, nie miałem styczności z takimi gadżetami, jedynie wbudowanymi fabrycznie w obudowy.
kamiiiloo21
Posty: 319 (po ~168 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 17
kamiiiloo21
  2 czerwca 2011

ok to dzięki i czekam na odpowiedzi innych w sprawie panelu LCD :)

Jacek80
Jacek80
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czekam na odpowiedzi innych w sprawie panelu LCD

sam posiadam panel NZXT Sentry


był trochę drozszy niż ten ModeComa i powiem szczerze... działa cacy, wygląda fajnie ale praktycznie przestałem go używać... od czasu do czasu zerknę tylko na temperatury. Wszystko co można sprawdzić / ustawić za pomocą tego panelu, można też zrobić za pomocą programów.
Obecnie wyszedł model ulepszony Sentry 2 za ok 120-130 zł.
Ten Modecom co podałeś ma trochę mały wyświetlacz, ale jak Ci się podoba to bierz ;)

Co do czytników... upewnij się, że będzie czytać karty SDHC bo możesz się zdziwić jak Ci nie będzie chciał odczytać np karty 8GB
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.