DzamsedBakajev
Posty: 66 (po ~138 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
DzamsedBakajev
  2 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witam

Mam pytanie do osób które miały do czynienia z obydwoma telefonami. Jako że jutro chcę kupić jeden z nich, proszę o opinię głównie jakości aparatu i video w obydwu telefonach? Który lepszy? Bo o tym że Samsung - Android wyprzedza we wszystkim Nokię to już wiem ;] Ale chodzi mi głównie o opinię aparatu. Który robi lepsze zdjęcia i filmy?

pozdrawiam

Drozu
Drozu
  2 czerwca 2011

I nawet gdyby okazało się że nokia robi lepsze zdjęcia to byś ją wybrał ??
Wątpię...

milosz9292
milosz9292
  3 czerwca 2011

Zdecydowanie SGSII...|
Poczytaj trochę o nim i się dowiesz dlaczego. Czytałem, że Nokia to straszny muł.

jestemZDZICH
jestemZDZICH
  4 czerwca 2011

Brać tel ze względu na coś co w aparacie za 150zł i tak działa lepiej?
Dobra mobilność, rodzumiem, Ale jednak poważnie bym się zastanowił nad braniem teraz jakiejkolwiek Nokii, suppot da symbiana się kończy i nowe nokie będą z WM. Poza tym fakt upakowania 12mpx w tak małym obiektywie raczej nie wróży dobrej jakości zdjeć to rozdzielczość dla luster i "kompaktów" z matrycą z luster. Więc w cale nie sugeruj się ilością mpx, oba mają autofokus więc jakość zdjęć nie będzie "dobra". Chyba ze wolisz przyszpanować "patrz mam 12 mpx" tyle, co w dobrym aparacie"

milosz9292
milosz9292
  4 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym fakt upakowania 12mpx w tak małym obiektywie raczej nie wróży dobrej jakości zdjeć to rozdzielczość dla luster i "kompaktów" z matrycą z luster. Więc w cale nie sugeruj się ilością mpx, oba mają autofokus więc jakość zdjęć nie będzie "dobra".

Akurat w kwestii aparatu, N8 robi rewelacyjne zdjęcia. Czytałem o tym dużo opinii ludzi.
Autor tematu musi się przede wszystkim zastanowić na czym bardziej mu zależy. Jeżeli na bardzo dobrych zdjęciach-N8. Jeżeli natomiast na prędkości działania, rewelacyjnej jakości obrazu i tysiącom aplikacji-SGS2. Coś kosztem czegoś. Ja osobiście wybrałbym Samsunga, bo nie zależy mi na zdjęciach w telefonie.
jestemZDZICH
jestemZDZICH
  4 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Akurat w kwestii aparatu, N8 robi rewelacyjne zdjęcia. Czytałem o tym dużo opinii ludzi. Autor tematu musi się przede wszystkim zastanowić na czym bardziej mu zależy. Jeżeli na bardzo dobrych zdjęciach-N8. Jeżeli natomiast na prędkości działania, rewelacyjnej jakości obrazu i tysiącom aplikacji-SGS2. Coś kosztem czegoś. Ja osobiście wybrałbym Samsunga, bo nie zależy mi na zdjęciach w telefonie.

O nokiach się nie interesuje bo przykro mi patrzeć, ze firma która kiedyś była producentem najlepszych telefonów zatrzymała się kilka lat temu i przeoczyła najpierw ofezywę motoroli która wykończyła sama siebie( teraz się znowu budzi ale juz pokazuje stare praktyki), sonyericssona(który sam przegrał z samsungiem) i samsunga który jest obecnie chyba jedna z najpopularniejszych matek telefonów, a szkoda. Poza tym nokia liczy dziwne ceny za swoje produkty, ale ich wola. Jeżeli potrafili zrobić świetny aparat mający 12mpx bez przypadłości pixeliozy w cieniu to na prawdę szacunek, choc oprócz maretingu nie rozumiem sensu. Wiele kompaktów ma problem z cieniami.
Ogólnie masz jak najbardziej racje. Kestia własnych preferencji
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.