TylerDurden
TylerDurden
  30 maja 2011 (pierwszy post)

Wyjdzie w 2011 waszym zdaniem?

Jacek80
Jacek80
  30 maja 2011

pewnie tak, cenega ma już ją w przedsprzedaży i na razie piszą że premiera w tym roku, tyle że bez konkretów

Drozu
Drozu
  30 maja 2011

Moim zdaniem nie ma szans... na 3 kwartał planowane jest dopiero wydanie bety dla wylosowanych szczęśliwców...

XxJakabxX
XxJakabxX
  1 czerwca 2011

wyjdzie w okresie przed świątecznym oni tak specjalnie nie wydają żeby zrobić większe halo to w końcu Diablo gra wszech czasów do dziś graja ludzie w Diablo II która jest gdzieś z 2000 roku grafika biedna (jak na dzisiejsze czasy) ale fabuła i napierdzielanie potworków daje wiele przyjemności ;p więc na diablo III czeka ogromna rzesza ludzi i tu chodzi o pieniądze hehe JAK NIE WIADOMO O CO CHODZI TO CHODZI O PIENIĄDZE ;P

whitestok
whitestok
  1 czerwca 2011

ja tylko mam nadzieję, że Diablo III będzie warta tylu lat czekania...no i swojej ceny...a piszę tak dlatego, że z wielu gier zrobili tylko i wyłącznie marketing...czyli kozacki tytuł już jest, zróbmy tańszym kosztem kolejną część prawie niczym się nie różniącą od poprzednich i zgarnijmy miliony dolarów...np seria COD no i ostatnio nawet w DIRT 3 pojawił się tryb "zombie"...
mam nadzieję, że DIABLO III nie zje*ią tak jak tytuły które wymienilem przed chwila :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.