feuliette
feuliette
  24 maja 2011 (pierwszy post)

Telefon skonfigurowałam , po wejściu w podany link pokazuję się informacja " Operacja nie powiodła się " :ninja:

feuliette
feuliette
  24 maja 2011

+ przeszedł ten błąd ale jak wchodzę w link to siedzę w necie żre mi pieniądze a gg nie ściąga

Classified
Classified
  25 maja 2011

Olej gg za które musisz bulić polecam komunikator mobilny Inspiro który jest darmowy i obsluguje sieć Gadu Gadu http://inspiro.pl/ po prostu sciagasz plik na komorke instalujez i konfigurujesz , placisz tylko za transmisję danych

milosz9292
milosz9292
  25 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Olej gg za które musisz bulić polecam komunikator mobilny Inspiro który jest darmowy i obsluguje sieć Gadu Gadu http://inspiro.pl/ po prostu sciagasz plik na komorke instalujez i konfigurujesz , placisz tylko za transmisję danych

Za gg zapłaci 5 zł/ mc i nie płaci za transmisję danych. Więc na jedno wyjdzie czy weźmie gg czy inny komunikator bo i tak bedzie musiała za coś zapłacić...
Damjan
Damjan
  25 maja 2011

Też mam ten problem w Play SE W910i.
podbijam

Classified
Classified
  25 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Za gg zapłaci 5 zł/ mc i nie płaci za transmisję danych. Więc na jedno wyjdzie czy weźmie gg czy inny komunikator bo i tak bedzie musiała za coś zapłacić...


Mylisz się kolego , za gg placisz 5 zł miesiecznie plus koszty przesyłania danych natomiast w Inspiro płacisz wyłącznie za transfer :)
milosz9292
milosz9292
  25 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mylisz się kolego , za gg placisz 5 zł miesiecznie plus koszty przesyłania danych natomiast w Inspiro płacisz wyłącznie za transfer :)

Zalezy chyba od tego skąd ściągasz te gg. Jeżeli ściągniesz ze strony gg to płacisz za transfer, ale np jak ściągniesz ze strony ery czy plusa to się nie płaci za transfer. Ja miałem gg w erze i płaciłem tylko za licencję na gg. :)
feuliette
feuliette
  25 maja 2011

wyslalam sms i nie dostałam linku zwrotnego...

milosz9292
milosz9292
  26 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wyslalam sms i nie dostałam linku zwrotnego...

Poczekaj jeszcze chwilę. Może mają jakiś poślizg, albo problemy techniczne. Jeżeli nadal nie dostaniesz sms'a zwrotnego to zadzwoń do Biura Obsługi Klienta i może oni bedą wiedzieć o co lata:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.