SexDrugsAndRock92
SexDrugsAndRock92
  21 maja 2011 (pierwszy post)

Witam.
Szukam PEŁNEGO spolszczenia do gry Mount&Blade Ogniem i Mieczem Spolszczenie ver. 1.138. Pełnego tzn nie tylko menu ale też dialogi itp tak jak jest to na oryginalnych, polskich wersjach. Szukałem ale znalazłem tylko takie co tłumaczą same menu a nie całą grę. Jeśli ktoś takowe posiada miło by było gdyby mi je przesłał :)

Shaitan
Shaitan
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: strona np gamecopyworld też działa a są tam wszystkie rzeczy potrzebne do ominięcia zabezpieczeń :D

Bo takie strony stoją na serwerach w krajach, w których w ogóle nie ma prawa antypirackiego, albo rząd nie ma prawa bądź też środków do egzekwowania u firm hostingowych blokowania tychże serwisów.

Konto usunięte
Konto usunięte: mam w dupie te paragrafy

Ja zasadniczo też, ale rozbrajają mnie teksty, że piracenie jest legalne. Nie jest, a teksty typu "możesz to ściągnąć jako kopię zapasową jeśli masz oryginał" czy "zgodnie z prawem musisz skasować dany plik po 24h" itp. to zwykła bujda.
SexDrugsAndRock92
SexDrugsAndRock92
  23 maja 2011

1) Pliki można ściągać jeśli ma się ich oryginał i ściągnięty plik będzie służył jako kopia zapasowa...
2) Możesz ściągać pliki nawet jeśli nie masz oryginału pod warunkiem że po 24 godzinach zostaną one usunięte

na 24h ale można :D

jestemZDZICH
jestemZDZICH
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2) Możesz ściągać pliki nawet jeśli nie masz oryginału pod warunkiem że po 24 godzinach zostaną one usunięte

Bzdura. Filmy i muzykę możesz zassać zgodnie z zasadą użytku własnego, jednak zrobienie z tego upload albo pobranie go z torrentów to już przestępstwo(zassyając z torrenta uploadujesz jednocześnie ten plik:)

Shaitan
Shaitan: "możesz to ściągnąć jako kopię zapasową jeśli masz oryginał"

Kopie zapasową można mieć, chyba ze producent zapewnia możliwość dostarczenia sprawnej wersji w każdym momencie, Tylko chyba nie powinna być to wersja różna od zakupionej.
Było nie było problemy biorą się z dupnego prawa które można interpretować dowolnie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.