RafoX
RafoX
  16 maja 2011 (pierwszy post)

jak w temacie szukam laptopa do kupienia najlepiej nowy firma hmm sam nie wiem jakoś te toshiby mnie nie przekonują no ale może się mylę
obecnie mam acera aspire 5535 mam go juz 2 lata kilka przycisków na klawiaturze nie działa oraz jedno wejście do usb oraz pad od myszki więc szukam czegoś nowego lapek mi ogólnie potrzebny do trzymania muzyki , filmów no i siedzenia na necie oczwiśćie musi mieć wbudowaną karte sieciową nie gram w gry to nie musi mieć nie wiadomo jakej grafiki zapodajcie jakimiś linkami z allegro co polecacie cena tak max do 1500 zł może być 15'' to akurat roli mi nie gra pozdro

arystokratespapas
arystokratespapas
  16 maja 2011

Powiem tak HP strasznie sie grzeja!

RafoX
RafoX
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiem tak HP strasznie sie grzeja!

to akurat zauważyłem sąsiad ma ..
theqkash
theqkash
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiem tak HP strasznie sie grzeja!

Nie tyle HP co procki AMD.
JonaszWkurwiciel
JonaszWkurwiciel
JonaszWkurwiciel
  18 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie tyle HP co procki AMD.

HP ma też inne problemy.
Brat ma firmę serwisującą kompy i często ręce mu opadają od HP.
A mianowicie chipsety padają jak muchy nie da się tego odratować.
whitestok
whitestok
  18 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie tyle HP co procki AMD.

g***o prawda!
ja mam w netbooku procek AMD i temperatura wcale nie jest wysoka, brat ma AMD proc w lapie i też jest OK.

Konto usunięte
Konto usunięte: HP ma też inne problemy...A mianowicie chipsety padają jak muchy nie da się tego odratować.

to niestety prawda...matce dwa lata temu padł chipset w lapie HP i od tamtej pory z HP to tylko drukarki :D
Drozu
Drozu
  18 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to niestety prawda...matce dwa lata temu padł chipset w lapie HP i od tamtej pory z HP to tylko drukarki :D


chipsety (tak samo jak procesory) nie są produkcji HP tylko AMD lub intela... Dzisiaj różnice między laptopami to ledwie obudowa, chłodzenie i matryca... reszta wszędzie ta sama... bebechy intela, amd, ati lub nvidii...
RafoX
RafoX
  18 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chipsety (tak samo jak procesory) nie są produkcji HP tylko AMD lub intela... Dzisiaj różnice między laptopami to ledwie obudowa, chłodzenie i matryca... reszta wszędzie ta sama... bebechy intela, amd, ati lub nvidii...

dokładnie nic innego ci nie wsadzą
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.