Sensi
Sensi
  14 maja 2011 (pierwszy post)
Powitać.
Wreszcie po zakupie dysku zewnętrznego (1TB, który ma 931GB :szok: - można prosić o wyjaśnienie?) mam miejsce na lepsze programy.
Do filmów używam BESTplayer, ale są filmy, których nie odtwarza tak, jak należy, tzn. mam obraz, ale nie mam dźwięku lub na odwrót, mam dźwięk, ale nie mam obrazu. Za każdym razem program "prosi" mnie o instalacje pewnych kodów (:wtf:?), ale ja wolę nie ryzykować i nie instalować. Moje pytanie brzmi: Dobry, mało zajmujący program do odtwarzania filmów? - ale od razu z linkiem bym prosiła.
Druga kwestia winamp mi bardzo dużo zajmuje, chciałam zamienić go na foobar2000, ale ten ostatni pomimo instalacji nie działał.
Kwestia trzecia - dobry program do ściągania filmów oraz muzyki (zaznaczam, że regularnie kupuję też płyty, czy to DVD, czy CD, więc to co jest na kompie jest kopią zapasową). :mrgreen:

Pozdrawiam i czekam na w miarę sensowne opinie, sugestię i odpowiedzi.
Sensi
Sensi
  14 maja 2011
Shaitan
Shaitan: A jaki to net? Z ciekawości pytam ;P Jak NEO na liveboxie to nie dziwne
Do tego jeszcze bezprzewodowy. :zonk:

Shaitan
Shaitan: Wiesz co... skoro masz takie fazy z tym kompem (widziałem jakiś czas temu też zakładałaś temat a propos jego wydajności) to coś mi się wydaje, że jest zrąbany od strony technicznej...
Czyli jedynie na złom, tak?
sourcerer
Posty: 740 (po ~147 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
sourcerer
  14 maja 2011
Link do VLC - przd chwila z niego sciagalem.
Sensi
Sensi
  14 maja 2011
sourcerer
sourcerer: Link do VLC - przd chwila z niego sciagalem.
Załapał. Zobaczę, co i jak. I potem stwierdzę, czy warto go dalej używać.
Sensi
Sensi
  14 maja 2011
sourcerer
sourcerer: sourcerer
Nie mniej - DZIĘKUJĘ!
Shaitan
Shaitan
  14 maja 2011
Sensi
Sensi: Do tego jeszcze bezprzewodowy.

Ech... a kabla nie dasz rady pociągnąć? Na kablu zawsze działa stabilniej.

Sensi
Sensi: Czyli jedynie na złom, tak?

Tego nie powiedziałem - może wadliwa jest jakaś jedna część, może pamięć RAM, może dysk... Może coś po prostu zakurzone i nie styka dokładnie? Przez neta nie da się zdiagnozować, ale faktem jest, że wyczyny twojego kompa są dziwne, a przyczyn może być wiele.
Sensi
Sensi
  14 maja 2011
Shaitan
Shaitan: Ech... a kabla nie dasz rady pociągnąć? Na kablu zawsze działa stabilniej.
Niestety nie posiadam tak długiego kabla.

Shaitan
Shaitan: Tego nie powiedziałem - może wadliwa jest jakaś jedna część, może pamięć RAM, może dysk... Może coś po prostu zakurzone i nie styka dokładnie? Przez neta nie da się zdiagnozować, ale faktem jest, że wyczyny twojego kompa są dziwne, a przyczyn może być wiele.
To jest po prostu "efekt uboczny" oddawania kopa obcym osobom, które są informatykami i jak naprawiają to ja muszę potem wszystko instalować na nowo.
Sensi
Jacek80
Jacek80
  14 maja 2011

Co do miejsca na dysku....
Wejdź jeszcze w Start -> Programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Oczyszczanie dysku
Następnie wybierz dysk C, potem przejdź do drugiej zakładki "Więcej opcji" i w części Przywracanie Systemu kliknij na "Oczyść", potem przejdź do pierwszej zakładki, zaznacz wszystko co jest na liście i daj OK.
Przeleć też kompa CCleanerem

Sensi
Sensi
  14 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Start -> Programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Oczyszczanie dysku
Tyle, że ja w chwili obecnej mam ponad 6GB miejsca wolnego na partycji C. Więc?
Poza tym foobar2000 mnie raczej nie lubi, bo nie chce odtwarzać muzyki to raz, da nie czyta mi tego, co mam na dysku zewnętrznym. Czy to normalne?
Sensi
Sensi
  14 maja 2011
Sensi
Sensi: 6GB miejsca wolnego na partycji C.
Dokładnie: 6,28GB. I dalej się zawiesza, muli i co tam jeszcze chcecie.
Jacek80
Jacek80
  14 maja 2011
Sensi
Sensi: I dalej się zawiesza, muli i co tam jeszcze chcecie.

hmmm.... to mam propozycję o ile będzie Ci się chciało ;)
zainstaluj ten program http://www.dobreprogramy.pl/HijackThis,Program,Windows,12030.html
uruchom go, kliknij w "Do a system scan and save a logfile" tak jak na obrazku pod pozycją 1
i poczekaj aż do podsumowania w notatniku... skopiuj to i wklej tu na forum, bo albo masz zarąbany syfami system, albo zawalony kurzem sprzęt
Sensi
Sensi
  14 maja 2011

[quote=Jacek80]hmmm.... to mam propozycję o ile będzie Ci się chciało ;)/quote]Każdej metody się chwytam. :ninja:
Zamiast się pobrać, pokazała mi się stronka ze szlaczkami.

whitestok
whitestok
  15 maja 2011
Sensi
Sensi: Moje pytanie brzmi: Dobry, mało zajmujący program do odtwarzania filmów?

Ja korzystam z BestPlayer 2.106 + zainstalowany pakiet kodeków http://www.dobreprogramy.pl/KLite-Codec-Pack,Program,Windows,13137.html (instalacja domyślna ale zawsze przed instalacją odznaczam wtyczki VobSub bo to syf) i wszystko działa mi bez żadnych problemów zarówno na PC jak i na netbooku.
Jacek80
Jacek80
  15 maja 2011
Sensi
Sensi: Zamiast się pobrać, pokazała mi się stronka ze szlaczkami.

kliknij w ten link PRAWYM przyciskiem i wybierz "zapisz element docelowy..."
http://go.trendmicro.com/free-tools/hijackthis/HiJackThis.msi
Sensi
Sensi
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kliknij w ten link PRAWYM przyciskiem i wybierz "zapisz element docelowy..." http://go.trendmicro.com/free-tools/hijackthis/HiJackThis.msi
Mam szlaczki, nadal:
http://imageshack.us/m/819/594/noicw.jpg
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.