piotrek1928
Posty: 893 (po ~205 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
piotrek1928
  8 maja 2011 (pierwszy post)

Witam, od pewnego czasu mam problem ze swoim telefonem ponieważ wchodząc w aplikacje, widzę niektóre po mnożone x4 tzn. Opera mini, gg, jest widoczne jakby było ich 4 aplikacje, uruchamiając którą kolwiek z tych 4 włącza się prawidłowo. Nie wiem czy dobrze wyjaśniłem ale mam nadzieję że wiadomo o co chodzi.
Próba skanowania antywirusem - nie znalazłem nic.
Usunięcie plików javy z folderu system - kreski na aplikacjach.
Uruchomienie po usunięciu - Operacja nie powiodła się lub Obecnie niedostępne.
Czy ktoś może mi powiedzieć jak to naprawić ? choćby usunąć wszystko i instalować w telefonie od nowa nie mogę ponieważ usunięcie poprzez deinstalację zakańcza się - Operacja nie powiodła się.
Myślałem o tym by zresetować telefon do ustawień fabrycznych lecz mam trochę danych już w nim i nie chciałbym zapisanych np wpisów w kalendarzu stracić.
Proszę o sensowne odpowiedzi i z góry dziękuję za pomoc :)

Nie dam zarobić fotce na sobie, nie wykupię gwiazdy - zbędna.
Dodatkowe funkcje forum!

MichaU
MichaU
  8 maja 2011

zrob sobie kopie tego co potrzebujesz i formatnij

piotrek1928
Posty: 893 (po ~205 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
piotrek1928
  9 maja 2011
MichaU
MichaU: zrob sobie kopie tego co potrzebujesz i formatnij

Niedługo po napisaniu posta tak zrobiłem, ściągnąłem aplikację do update-u, samo sobie pobrało oprogramowanie i zainstalowało, przed tym zabiegiem zrobiłem synchronizację danych z telefonu na na stronę SE no i po zabiegu synchro spowrotem i teraz jest wszystko ładnie :) tyle że ustawienia musiałem chwilę przywracać ale to już nie problem :)

Nie dam zarobić fotce na sobie, nie wykupię gwiazdy - zbędna.
Dodatkowe funkcje forum!

MichaU
MichaU
  9 maja 2011

polecam tak na przyszlosc zrobic ci sobie backup kontaktow na memorce albo na kompie o ile SE ma taka funkcje.... bo na karcie to na 100% mozna :)

piotrek1928
Posty: 893 (po ~205 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
piotrek1928
  10 maja 2011

Backup kontaktów mam zrobiony i zapisany na karcie pamięci, poza tym nr wszystkie mam i na telefonie i na karcie sim więc utraty się nie boję :)

Nie dam zarobić fotce na sobie, nie wykupię gwiazdy - zbędna.
Dodatkowe funkcje forum!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.