przemek19897
przemek19897
  4 maja 2011 (pierwszy post)

jak w tematcie przychodza mi sms z witryn erotycznych na tych witrynach nie ma kontaktu do nich nie wiem jak to zablokować

Pafel
Posty: 309 (po ~132 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 41
Pafel
  4 maja 2011

Jeśli są to jakieś serwisy sms, to może spróbuj tego http://www.usundane.pl/

{y*x=40
{x+y=10:woot:

milosz9292
milosz9292
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak w tematcie przychodza mi sms z witryn erotycznych na tych witrynach nie ma kontaktu do nich nie wiem jak to zablokować

To są chyba "wiadomości sieciowe". W ustawieniach wiadomości powinieneś mieć taką zakładkę "wiadomości sieciowe" lub inaczej sformuowane może to być, w zależności jaki masz telefon. Wejdź w to i wyłącz. Zobaczysz później czy to coś dało.
DanoOnn
DanoOnn
  4 maja 2011

Jeśli masz Androida w fonie to możesz skorzystań z programu do tego ( w MArkecie znajdziesz) u mnie na Swif-cie miałem i było ok... Nazywa się Black list czy jakos tak...

Compte
Compte
  4 maja 2011

Jeżeli wiadomości przychodzą spoza sieci odpowiedź jest prosta.

Twój numer trafił do serwisu dobrowolnie.
Numer albo ręcznie został wpisany, albo sam wysłałeś kiedyś gdzieś wiadomość.

Regulaminy takich serwisów najczęściej przewidują przysyłanie treści reklamowych, na które użytkownik wyraża zgodę.

Warto jednak wiedzieć, że przysyłanie treści reklamowych wbrew woli użytkownika jest niezgodne z prawem :))

Letal
Letal
  5 maja 2011

Bodajże w erze przychodzą wiadomości sieciowe. W telefonach jak dobrze pamiętam w nokii miałeś serwis informacyjny czy coś takiego . wyłącz to i po problemie. sieciówki nie będą już przychodzić :)

theqkash
theqkash
  6 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bodajże w erze przychodzą wiadomości sieciowe.

Z tym, że to dobrowolnie trzeba sobie w telefonie skonfigurować.

Jeśli przychodzi coś w formie normalnych smsów to najlepiej numer i treść wklepać w google, coś się znajdzie ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.