DanoOnn
DanoOnn
  4 maja 2011 (pierwszy post)

Witam, w moim pavilionie mam aktualnie zainstalowany system win 7, chce dziś zainstalować (na próbe) Win XP i mam pytanie.
Jeśli nie posiadam płytki z systemem Win 7 to moge jakos poźniej powrócic do Windows 7?
Dodam iż na dysku mam tylko partycje RECOVERY. Pozdrawiam.

dymion
dymion
  4 maja 2011

jeśli chcesz na próbę i masz dość mocny sprzęt to postaw maszynę wirtualną i na niej zainstaluj xp, ew. stwórz partycję podstawową na dysku i zainstaluj na niej, bo po formacie bez płyty nie wrócisz do 7-ki

DanoOnn
DanoOnn
  4 maja 2011

Bo kupiłem tego lapka z zainstalowanym systemem 7 i gów:cenzura: nie dali mi płytki.. od początki strasznie dlugo się włącvza komp, bo jest multum programów tam nawalone od nich i myslalem ze najodpowiedniej będzie sie przezucic na XP....

Raziel165
Posty: 2527 (po ~123 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Raziel165
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo kupiłem tego lapka z zainstalowanym systemem 7 i gów nie dali mi płytki.. od początki strasznie dlugo się włącvza komp, bo jest multum programów tam nawalone od nich i myslalem ze najodpowiedniej będzie sie przezucic na XP....

Jeśli nie sformatujesz partycji recovery to powrócisz do windows 7,lepiej pozostaw aktualny system wyłącz tylko te wszystkie programy z auto startu(całkiem nie potrzebne usuń)
Gothiclady
Gothiclady
  4 maja 2011
Raziel165
Raziel165: Jeśli nie sformatujesz partycji recovery to powrócisz do windows 7,lepiej pozostaw aktualny system wyłącz tylko te wszystkie programy z auto startu(całkiem nie potrzebne usuń)


pomógłbyś tam niże koleżance? (Styka51, problem z ff :))
MichaU
MichaU
  4 maja 2011

ja to najpierw wszedlbym na stronke producenta, poszukal w downloadzie czy sa jakies stery na xp, bo mozliwe ze xp nie bedzie sie dalo postawic na tym laptku

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.