Babsy
Babsy
  3 maja 2011 (pierwszy post)

czesc:) sciagnelam sobie secik z zippyshare w formacie .rar. zmienilam rozszerzenie na .mp3, dawaj wrzucac na winampa i zonk- nie posluchalam sobie, bo czas trwania pliku wynosi 0:00. da sie cos z tym zrobic? mam juz tak samo sciagniety wczesniej set, ktory po zmianie rozszerzenia tez ma taki sam czas, a jednak odtwarza sie;/

milosz9292
milosz9292
  3 maja 2011
Babsy
Babsy: czesc:) sciagnelam sobie secik z zippyshare w formacie .rar. zmienilam rozszerzenie na .mp3, dawaj wrzucac na winampa i zonk- nie posluchalam sobie, bo czas trwania pliku wynosi 0:00. da sie cos z tym zrobic? mam juz tak samo sciagniety wczesniej set, ktory po zmianie rozszerzenia tez ma taki sam czas, a jednak odtwarza sie;/

Ale format rar to jest plik skompresowany, który należy "wypakować" programem winRar i po wypakowaniu w folderze powinien być plik mp3?? Chyba, że to nie o to chodzi.
Jacek80
Jacek80
  3 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba, że to nie o to chodzi.

raczej o to ;)
Zmiana ręczna rozszerzenia, nie zmienia faktycznie rodzaju pliku. Rar pozostaje Rarem i tak jak kolega napisał, trzeba go najpierw rozpakować
Babsy
Babsy
  3 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


Jacek80
Jacek80:

czyli jak to zrobic:)? jestem tylko babą;)
znajduch
milosz9292
milosz9292
  3 maja 2011
Babsy
Babsy: czyli jak to zrobic:)? jestem tylko babą;)

Najpierw musisz mieć program winRar. Jeżeli go nie masz to pobierz, np. http://www.dobreprogramy.pl/WinRAR,Program,Windows,12398.html
Potem zainstaluj i nic nie kombinuj, nie włączaj go itp.
Następnie najedź kursorem na ten Twój plik, który chcesz rozpakować i kliknij prawym przyciskiem myszy.
Powinnaś mieć takie okno:


Potem kliknij wypakuj pliki.Powinno się otworzyć takie okno:



Naciśnij "ok" i po paru chwilach na pulpicie powinnaś mieć wypakowany folder.
Teraz musisz go tylko znaleźć na swoim pulpicie. Otwierasz go i tam jest jeszcze jeden folder. Ten już powinien być ostatnim. W nim będzie Twoja muzyka:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.