Bittix
Bittix
  2 maja 2011 (pierwszy post)
http://allegro.pl/promocja-nowy-n97-dual-sim-pl-menu-i1589427418.html
Czy warto dać te 100zł?
Czy da rade wgrać softa polskiego ze strony noki?
RaDiK88
RaDiK88
  2 maja 2011

Nie warte nie polecam o sofcie zapomni to po prostu podróba. Pozdro

MichaU
MichaU
  3 maja 2011

a co to ma wspolnego z n97?

milosz9292
milosz9292
  3 maja 2011
Bittix
Bittix: Czy warto dać te 100zł? Czy da rade wgrać softa polskiego ze strony noki

Moim zdaniem nie warto kupować takich podróbek. Prędzej czy później rozwali się i będziesz miał problem z naprawą tego. yyy tzn. nawet się nie będzie opłacało tego naprawiać. Ten "soft" o który pytasz to jest chiński soft. To nie ma chyba nawet nic wspólnego z symbianem. To tylko ma wyglądać jak symbian.
Poza tym nie ciesz się, że to kosztuje 100 zł, bo nie wiem czy zwróciłeś w ogóle uwagę na koszt przeszyłki, który wynosi 78 zł czy ta przesyłka będzie szła 28 dni z Chin. Tak zresztą pisze na tej stronie, że dostawa trwa 28 dni. Ja osobiście bym się nawet w takie coś nie pakował bo nie wiadomo co by to przyszło w tym pudełku to po pierwsze, a po drugie to nie wiem czy nie zostałbyś obciążony jeszcze kosztami celnymi czy co tam. Odpuść sobie, dozbieraj kase i kup oryginalną Nokie.
Maturo
Maturo
  4 maja 2011

równiez nie polecam , kupilem juz tak zwanego APHONA :p to samo gowno rozpadalo mi sie to w rece :)
NIE POLECAM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.