Fabricio071
Fabricio071
  2 maja 2011 (pierwszy post)

Tydzień temu kupiłem doładowanie z plusa za 30zł i nie minoł tydzień a zablokowali mi konto wie ktoś co to moze być?? bo 30zł na 30 dni

ZacnyUser
ZacnyUser
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tydzień temu kupiłem doładowanie z plusa za 30zł i nie minoł tydzień a zablokowali mi konto wie ktoś co to moze być?? bo 30zł na 30 dni

A nie masz infolinii do swojego usługodawcy? Albo punktów obsługi klienta?
Po co się tu pytasz o to? Nawet nie napisałeś co to za sieć, a chcesz pomocy? Wyjazd robaku. DO dupy z takim tematem. Człowiek przychodzi sobie popisać, a tu takie debilstwa. Idź, bez odbioru. BAN i zamknąć temat.
ZacnyUser
ZacnyUser
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: plusa

Cziter jeden, posta edytował. Pewnie jeszcze dubstepu słucha.
Compte
Compte
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wyjazd robaku. DO dupy z takim tematem. Człowiek przychodzi sobie popisać, a tu takie debilstwa. Idź, bez odbioru. BAN i zamknąć temat.

:and:

Konto usunięte
Konto usunięte:

Przy takiej sytuacji możliwych jest kilka opcji:

- kupiłeś doładowanie od osób pośrednich, które przyszło do Ciebie jako teleprzelew, nie przedłuża on ważności konta,

- skończyły Ci się środki na kocie,

- błąd po stronie sieci (dosyć rzadko, ale zdarza się).

Skontaktuj się z BOKiem lub odwiedź najbliższego przedstawiciela swojego operatora.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tydzień temu kupiłem doładowanie z plusa za 30zł i nie minoł tydzień a zablokowali mi konto wie ktoś co to moze być?? bo 30zł na 30 dni

A twoje podstawowe doładowanie wynosi właśnie tyle?
Bo wydaje mi się, że nie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.