poprostuewelinka
poprostuewelinka
  1 maja 2011 (pierwszy post)

Potrzebuje kupić komputer do 2tys [ sam, bez niczego ] .
Nie ma być dla mnie więc wiem tylko, że pewnie będzie na nim grane w gry.
Czy jest w ogóle możliwe kupić za tak małe pieniądze dobry komputer?
Co on ma mieć?
Coś polecacie?

Damjan
Damjan
  1 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jest w ogóle możliwe kupić za tak małe pieniądze dobry komputer?

Tak

Konto usunięte
Konto usunięte: Co on ma mieć? Coś polecacie?

zalezy do czego Ci potrzebny
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 maja 2011

Full tego jest, można spokojnie za 1,5 tys. kupić

A tu masz taki za 2 koła pierwszy z brzegu:

http://allegro.pl/moc-phenom-ii-965-4x3-4ghz-1tb-ddr3-8gb-hd-5850-i1589383964.html

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

eGabeleXxX
eGabeleXxX
  1 maja 2011

Jeśli już rozmawiamy o gotowcach z allegro, to lepiej wziąć coś na Sandy Bridge.
Może karta jest troszeczkę gorsza, niż u kolegi wyżej, ale procesor jest dużo wydajniejszy.
KLIK

whitestok
whitestok
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale procesor jest dużo wydajniejszy.

po czym wnosisz?
poprostuewelinka
poprostuewelinka
  2 maja 2011
Damjan
Damjan: zalezy do czego Ci potrzebny


Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma być dla mnie więc wiem tylko, że pewnie będzie na nim grane w gry.

:zonk:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: A tu masz taki za 2 koła pierwszy z brzegu:

nie chodzi mi o pierwszy lepszy z brzegu, tylko o coś co będzie warte tych 2tys:and:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie chodzi mi o pierwszy lepszy z brzegu, tylko o coś co będzie warte tych 2tys


Niewątpliwie ten jest wart takiej kasy, ale możesz kupić o podobnych parametrach i zaoszczędzić z 5 stówek.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Compte
Compte
  2 maja 2011

Jeżeli chcesz kupić jak najlepszy sprzęt za tą kasę, proponuję poskładać komputer samemu.

Wbrew pozorom nie trzeba się aż tak znać. Wiele sklepów komputerowych na swoich stronach zamieszcza konfiguratory, za pomocą których można złożyć sprzęt z części, które oni złożą do kupy i odbierzesz gotowy komputer.
Zalety są ogromne, dokładnie wiesz za co płacisz i wybierasz wszystko sam.

Dodatkowo pracownicy sklepów dosyć często dysponują całkiem sporą wiedzą i służą pomocą.

Ja swój sprzęt składałem dwa lata temu w sklepie AREST i nie mam na co narzekać. Wszystkie gry działają, jest cacy. :))

Dodatkowym atutem jest gwarancja. Na każdy podzespół odrębna.
Jeśli kupisz gdzieś "okazyjnie" zestaw komputerowy, w razie awarii musisz wszystko zanosić do miejsca gdzie kupiłeś.

Mi padł dysk twardy i reklamowałem tylko dysk. Nie było potrzeby latania z całym komputerem nigdzie.

eGabeleXxX
eGabeleXxX
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: eGabeleXxX:ale procesor jest dużo wydajniejszy. po czym wnosisz?

m.in. po tym, że przed premierą i również po, długo siedziałem w temacie Sandy Bridge.

Compte
Compte: Jeżeli chcesz kupić jak najlepszy sprzęt za tą kasę, proponuję poskładać komputer samemu. Mi padł dysk twardy i reklamowałem tylko dysk. Nie było potrzeby latania z całym komputerem nigdzie.

Dawniej, kiedy kupiłem PC na allegro i spaliła się k. graf, kazali odesłać samą kartę ;).

Co do składania, polecam sklep ESC.pl, który za 1 zł oferuję złożenie komputera (o ile dobrze pamiętam).
whitestok
whitestok
  3 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sandy Bridge

rzeczywiście jest trochę wydajniejszy od 965 BE, ale w niektórych operacjach AMD wygrywa :D Ja mam 965 BE i nie narzekam :) szczerze mówiąc to nawet nie wiem czym go zapchać :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.