BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  22 września 2017 (pierwszy post)

15-letnia Brytyjka Freya King została zawieszona na pięć dni. Nauczycielom z Robert Woodward Academy w Lancing nie spodobał się jej makijaż.
" Rzecznik szkoły odpowiedział na zarzuty matki uczennicy. W oświadczeniu przypomina o regulaminie, który stawia sprawę jasno. Jego zdaniem zasady muszą być egzekwowane, bo w przeciwnym razie nie miałyby żadnego sensu. Z kolei 15-letnia Freya podobno ignorowała wcześniejsze ostrzeżenia i właśnie dlatego została zawieszona. "

Asyko
Asyko
  22 września 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Z kolei 15-letnia Freya podobno ignorowała wcześniejsze ostrzeżenia

Samo życie ignorowała Regulamin to ma.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: i właśnie dlatego została zawieszona. "

Myślę że to było celowo czynione przez nią żeby ją zawieśił na te 5 dni , teraz ma wolne i się cieszy :mrgreen:
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  22 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę że to było celowo czynione przez nią żeby ją zawieśił na te 5 dni , teraz ma wolne i się cieszy

Dalej było napisane ze nauczyciele " uwzieli sie na nią " poza tym 15 latka musi miec makijaż bo dodaje jej to pewnosci siebie.
Asyko
Asyko
  22 września 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: poza tym 15 latka musi miec makijaż bo dodaje jej to pewnosci siebie.
Ta pewność siebie ją zgubiło , myślę że to nie grało żadnej roli, nauczyciele stwierdzili pewnie ze wygląda zbyt wyzywająco w tym - make-upu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.