oosweetbunnyooo
Posty: 1 (po ~7 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
oosweetbunnyooo
  28 maja 2015 (pierwszy post)

Ratunku

SamoEdini
SamoEdini
  28 maja 2015

Znaj swoje miejsce, do garów a nie całki. :ninja:

pograzonywplaczu2
pograzonywplaczu2
  28 maja 2015

Ale że co to znaczy całki ?

Leejdi
Leejdi
  28 maja 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale że co to znaczy całki ?


http://pl.wikipedia.org/wiki/Ca%C5%82ka
PyroManiac
PyroManiac
  28 maja 2015
oosweetbunnyooo
oosweetbunnyooo: Ratunku


mam nadzieję, że nie jesteś na #AGH jednocześnie płacząc o pomoc z całkami na forum #fotka.pl bo spaliłbym się ze wstydu... z powodu spadku poziomu kształcenia d83dde13
Leejdi
Leejdi
  28 maja 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: jednocześnie płacząc o pomoc z całkami na forum


Mati całek nie ma w podstawowym materiale obejmującym lekcje matematyki, więc możesz już powolutku zacząć płakać d83dde12
PyroManiac
PyroManiac
  28 maja 2015
Leejdi
Leejdi: Mati całek nie ma w podstawowym materiale obejmującym lekcje matematyki


Misiu, chodziło mi o to, że panna ma 21 lat i lokalizację ustawioną na Kraków... mam nadzieję, że nie uczęszcza na jakiś kierunek na mojej 'Alma Mater', stąd #AGH ;-) Pewnie jakieś gunwostudia zaoczne na UEk i całki pokroju x^2 dx d83dde13

PS: Ja Was mogę nauczyć cał(k)owania d83dde0f
Leejdi
Leejdi
  28 maja 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: chodziło mi o to, że panna ma 21 lat i lokalizację ustawioną na Kraków

Wiem, wiem domyśliłam się.
Konto usunięte
Konto usunięte: UEk

nie słyszałam o tym, więc muszą być naprawdę do tyłeczka.
Konto usunięte
Konto usunięte: całki pokroju x^2 dx

całki to master - nie wiesz jak obliczyć? LICZ Z CAŁEK! :D (ewentualnie delta) hahahah
Nie no, jestem z tego zdania że naprawdę można wszystko zrozumieć, ale zamiast prosić o pomoc na forum, warto zainwestować w dobrego korepetytora,bo wiadomo nie każdy wszystko potrafi

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja Was mogę nauczyć cał(k)owania

o Ti, Ti Niedobry!
PyroManiac
PyroManiac
  28 maja 2015
Leejdi
Leejdi: nie słyszałam o tym, więc muszą być naprawdę do tyłeczka

Uniwerek Ekonomiczny - nie śmieszkuj :D
Leejdi
Leejdi: całki to master - nie wiesz jak obliczyć? LICZ Z CAŁEK! :D

Niestety ale całki to prawdziwy koszmar inżyniera... używa się praktycznie wszędzie, od obliczeń konstrukcyjnych i wytrzymałościowych w budownictwie poprzez objętości zbiorników, czasy wypływów cieczy, czasy reakcji chemicznych w reaktorach, pola powierzchni figur i moduły bezwładności przekrojów, co tam jeszcze... o np. impulsy nadciśnienia dla wybuchów czy parametry charakterystyczne dla paliw rakietowych... przetwarzanie sygnałów... aż po człon całkujący dla regulatorów w automatyce... przykładów można mnożyć i mnożyć...

> Całek nie da się nauczyć tak ot, zwłaszcza na pamięć... jedyny sposób to rozwiązywanie przykładów dla wielu przypadków... wincyj i wincyj :D

Leejdi
Leejdi: o Ti, Ti Niedobry!

kici kici :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.