kxcddp
kxcddp
  16 sierpnia 2014 (pierwszy post)

kto kocha szkołe :(

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  24 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: kto kocha szkołe :(

Kazdy, kto pragnie coś w zyciu osiągnać :tak:
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
ToTylkoYo
ToTylkoYo
  31 sierpnia 2014

kochaj szkołe póki mozesz tam chodzić. W dalszym życiu nie jest tak wesoło :/ I zawszę chce się tam powrócić :P

DoctorsAdvocate
DoctorsAdvocate
  1 września 2014
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: kxcddp: kto kocha szkołe :( Kazdy, kto pragnie coś w zyciu osiągnać

Tutaj mam odmienne zdanie ;> Szkoła nie jest wyznacznikiem sukcesu a umiejętności ;d
arturo19
arturo19
  1 września 2014

Zawsze można założyć własną firmę ;) Ale myśle, że jeśli ktoś nie ma odrobiny chęci i motywacji, żeby pouczyć się trochę w szkole, to raczej nie znajdzie też siły, żeby założyć własną działalność ;) Leń to leń i tyle ;))

femma
femma
  5 września 2014

Koleżanki syn , bardzo pokochał swoją szkołę . Jest to nowa otwarta Akademia Bystrzak to placówka , w której dzieci i młodzież rozwijają swoje umiejetności i wyobraźnie, nie tylko matematyczna i polonistyczną, ale rownież antystyczną, są warsztaty teatralne, lekcje tańca, rysunku ,w zależności od grupy wiekowej. Na terenie Warszawy powstały takie dwie, na Ursynowie i w Piasecznie.

lolropsonlol
Posty: 6587 (po ~80 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
lolropsonlol
  5 września 2014

ja lubie szkołę, moja szkoła jest super! bardzo ja lubie! :ninja:

DemonJozekZpolska
DemonJozekZpolska
  7 września 2014

Chyba rozwijają chore ambicje rodziców...tak lubiłem studia.

xWeRaAx
xWeRaAx
  16 września 2014

Na szkole mozna patrzeć z \bdwóch\b stron z jednej nie chcemy chodzic bo nauka na lekcjach troche nudno i siedzenie 45min. w sali a z drugiej strony chcemy tam isc bo są tam nasi znajomi przyjaciele a w szkole spedzacie z nimi najwiecej czasu xD

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.