zuzannakuzak
zuzannakuzak
  9 maja 2014 (pierwszy post)

Hej. !!! Mam temat prezetnacji Opiekun,poslaniec, zwiastun dobrej nowiny.. ]przedstaw rozne ujecia w literaturze i sztuce. Prace te umiem raczej ale boje sie bo podobno trzeba odpowiedz na przynajmniej jedno pytanie .. moze ktos orientuje sie jakie pytanie moze mi zadac egzaminujacy do tego tematu..? mam 3 obrazy: Zwiastowanie- Jan van Eyck , Dante Gabriel Roseti - "O to ja sluzebnica panska". , Bernini - "Ekstawa Sw Teresy." i 3 utwory "Nie boska komedia" - Kraśiński , Kim jest Anioł - ks Twardowski. ," Modlitwa do aniola stroza" - Gałczynski

Eurorzeszw
Eurorzeszw
  12 maja 2014

Zależy kogo masz w komisji jak kogoś kto się pasjonuje takim tematem to jak będzie chciał ci utrudnić to może zadać jakie kolwiek pytanie do tego . a jak nie jakiś fanatyków sztuki i religi to zadadzą ci pytanie z tego co miałaś w pracy i pracy tez wezmą odpowiedz . Twoja interpretacja może być inna niż ich ale żybyś kombinowała

Eurorzeszw
Eurorzeszw
  12 maja 2014

Zależy kogo masz w komisji jak kogoś kto się pasjonuje takim tematem to jak będzie chciał ci utrudnić to może zadać jakie kolwiek pytanie do tego . a jak nie jakiś fanatyków sztuki i religi to zadadzą ci pytanie z tego co miałaś w pracy i pracy tez wezmą odpowiedz . Twoja interpretacja może być inna niż ich ale żybyś

zuzannakuzak
zuzannakuzak
  17 maja 2014

juz po ciezko było Oo. Babka chciała wszystko wiedzieć ale ogolnie 70 % wazne ze zdane

marekwisniewski0
marekwisniewski0
  24 maja 2014

Gratuluje, bardzo wysoki wynik, był to bardzo trudny temat do zaprezentowania.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.