Mandzia03
Posty: 11 (po ~132 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
Mandzia03
  8 maja 2014 (pierwszy post)

Piszę pracę licencjacką na temat kary śmierci. Zwracam się więc prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest oczywiście całkowicie anonimowa, a której wyniki posłużą mi do napisania pracy. Będę bardzo wdzięczna za każde wypełnienie

http://www.ankietka.pl/ankieta/147189/kara-smierci.html

Z góry bardzo bardzo bardzo dziękuję za pomoc ;*

Mandzia03
Posty: 11 (po ~132 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
Mandzia03
  8 maja 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
http://www.ankietka.pl/ankieta/147749/kara-smierci.html
MaQ7
MaQ7
  8 maja 2014

Chciałem pomóc ale coś nie działa chyba ta ankieta

Mandzia03
Posty: 11 (po ~132 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
Mandzia03
  8 maja 2014

ten drugi link działa... pierwszy już osiągną maksymalną liczbę respondentów i musiałam zrobić drugą ;)

ale bardzo dziękuję za chęci ;)

Mandzia03
Posty: 11 (po ~132 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
Mandzia03
  8 maja 2014
Mandzia03
Mandzia03: ten drugi link działa... pierwszy już osiągnął maksymalną liczbę respondentów i musiałam zrobić drugą ;) ale bardzo dziękuję za chęci ;)


Mandzia03
Mandzia03: ten drugi link działa... pierwszy już osiągną maksymalną liczbę respondentów i musiałam zrobić drugą ;) ale bardzo dziękuję za chęci ;)
MaQ7
MaQ7
  9 maja 2014

Dziś działa ;-) wypełnione
Powodzenia w pisaniu pracy i na obronie
PS. rozumiem, że ten temat pracy jest po prostu dywagacją, gdyż jak dobrze wiemy w UE nie ma takich kar i nie ma na nie szans

Mandzia03
Posty: 11 (po ~132 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
Mandzia03
  9 maja 2014

Bardzo dobrze wiem, że kara śmierci w Polsce i na świecie jest niemożliwa nie tylko ze względu na Konstytucję która gwarantuje nam prawo do życia ale także np. protokół 6 do Europejskiej Konwencji o ochronie praw człowieka, którą ratyfikowaliśmy przy przystąpieniu do UE.
Temat bardzo fajny do pisania, pracę prawie już skończyłam, jestem zadowolona tylko musiałam zrobić część badawczą. Ankieta ma na celu tylko poznanie co o karze śmierci sądzi społeczeństwo...
Z resztą dużo na ten temat można dyskutować...

Mandzia03
Posty: 11 (po ~132 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
Mandzia03
  9 maja 2014

Bardzo dziękuję za wypełnienie ;*

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.