ShaidyX
Posty: 12 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
ShaidyX
  27 sierpnia 2013 (pierwszy post)
Siemka

Mój fajny kierunek czyli studia itd ?..
- Wyższa szkoła bezpieczeństwa
Tak brzmi dziwnie i trudno ,ale jeśli ktoś ma to coś w sobie do służenia w służbach jako agent itp to jest idealny kierunek
Co tam jest ? ;
-Bezpieczeństwo kraju - Ambasador,Doradca,MSZ,Policja,Wojsko,Straż graniczna,Centralne biura wywiadowcze itp Zawody do wyszukania po ukonczeniu
-Bezpieczeństwo Zagraniczne-Interpol,Nato,Onz,Rada Europy,Strażnik rady europy(przydzielona osoba do chronienia), Mp-Military Police,Wojsko zagraniczne,MSZ,
-Strony bardziej ,że tak powiem biórkowe to reszta kierunków nie bd już pisał - po ich zakonczeniu doradzanie,planowaniem,zarządzanie i w późniejszym czasie 0,000001 % szansy na ministra rady ONZ,Nato itp .. : ) opisałem wam ten typ studi mam nadzieje ,że przeczytaliśćie ,Dziękuję Dobranoc ---> Link do WSB : http://www.wsb.net.pl/
musiszmnieniemiec
musiszmnieniemiec
  27 sierpnia 2013

O co Tu chodzi

Arwena27
Arwena27
  28 sierpnia 2013
ShaidyX
ShaidyX: Siemka

Witaj ;)
ShaidyX
ShaidyX: - Wyższa szkoła bezpieczeństwa Tak brzmi dziwnie i trudno

nie brzmi dziwnie -,- chyba hiperbolizujesz
ShaidyX
ShaidyX: Mój fajny kierunek

Ok, to że Tobie się podoba nie znaczy , że innym także ;)
ShaidyX
ShaidyX: opisałem wam ten typ studi mam nadzieje ,że przeczytaliśćie

przeczytałam ;) i jakoś zafascynowana nie jestem :rotfl:
ShaidyX
Posty: 12 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
ShaidyX
  28 sierpnia 2013

a czy ja ci kaze ?

znajduch
znajduch
  29 sierpnia 2013
:gothiclady: za kaleczenie polszczyzny
:gothiclady: za niewłaściwe użycie mema
:gothiclady: tak na zaś ;)
FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  31 sierpnia 2013
ShaidyX
ShaidyX: Mój fajny kierunek czyli studia itd ?.. - Wyższa szkoła bezpieczeństwa Tak brzmi dziwnie i trudno ,ale jeśli ktoś ma to coś w sobie do służenia w służbach jako agent itp to jest idealny kierunek Co tam jest ? ; -Bezpieczeństwo kraju - Ambasador,Doradca,MSZ,Policja,Wojsko,Straż graniczna,Centralne biura wywiadowcze itp Zawody do wyszukania po ukonczeniu -Bezpieczeństwo Zagraniczne-Interpol,Nato,Onz,Rada Europy,Strażnik rady europy(przydzielona osoba do chronienia), Mp-Military Police,Wojsko zagraniczne,MSZ, -Strony bardziej ,że tak powiem biórkowe to reszta kierunków nie bd już pisał - po ich zakonczeniu doradzanie,planowaniem,zarządzanie i w późniejszym czasie 0,000001 % szansy na ministra rady ONZ,Nato itp .. : ) opisałem wam ten typ studi mam nadzieje ,że przeczytaliśćie ,Dziękuję Dobranoc ---> Link do WSB : http://www.wsb.net.pl/


dzieciak sie naogladał filmów na polsacie i mysli ze komandosem zostanie...

poza ukonczona szkolą jeszcze musisz przejsc mase testów psychologicznych i fiycznych...

wiec sie nie napalaj jak dzieciuch.. do boru na bank nie pojdziesz.

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

ShaidyX
Posty: 12 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
ShaidyX
  1 września 2013

nie mam zamiaru isć do boru ? napalony mój tata był komandosem apropo ,wujek jest generalem zw , brat w nato to czemu po skonczeniu mojego liceum z profilem wojskowym nie moglbym isc do wsb ? to ze ty sie nie dostales nie znaczy ,ze mi sie nie uda ; ) pozdrawiam

znajduch
znajduch
  1 września 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

No to było od razu napisać, że jesteś plecakiem i nic nie musisz umieć ;)
btw
Spację stawiamy po znakach interpunkcyjnych. Nie przed, nie przed i po.

kuba92762
kuba92762
  6 września 2013

Trudne studia? Chyba Cię sutki swędzą.
Robotyka i automatyka, mechanika i budowa maszyn, nawigacja czy budownictwo- to są trudne studia, a nie uczenie się historii, WOSu i tego typu rzeczy. Kumpel mi opowiadał, że nawet przerabiają biografie zabójców, więc co widzisz w tym trudnego? Ja raczej widzę zaebisty kierunek w teorii, który Ci nic nie da jeśli nie masz pleców.

malfoy24
malfoy24
  10 września 2013

Siema ! Myślę,że kierunek ciekawy. Oczywiście po skończeniu studiów nikt Ci pracy nie zagwarantuje w państwówkach ,chyba,że masz plecak. Przy późniejszych rekrutacji do odpowiednich służb na pewno dostaniesz jakieś dodatkowe punkty za kierunek zgodny z wymaganym. Pewnie w trakcie studiów będziesz miał wiele możliwości ukończenia ciekawych kursów/szkoleń,które również mogą Ci się przydać w służbie. Ja tam pewnie,jeśli byłbym zdecydowany na konkretny kierunek i miałbym odpowiednie predyspozycje np do pracy w policji czy wojsku to startował bym bezpośrednio do Szkół Oficerskich Polcja Szczytno, Wojsko np do WAT-u. Po ukończeniu wychodzisz ze stopniem i nie musisz przechodzić całej drogi służbowej jak w innych przypadkach.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.