Moniqueeee
Posty: 2 (po ~82 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Moniqueeee
  9 lipca 2013 (pierwszy post)
d83ddeacWiększość jej nie znosi ... a przychodzą do niej żeby się powygłupiać ze znajomymi ... Tym bardziej kto nie znosi poniedziałków ? d83dde1c Tym bardziej ze jest się zmęczonym po imprezie i jak tu się skoncentrować na nauce ... Nie da się d83ddc40
Moniqueeee
Posty: 2 (po ~82 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Moniqueeee
  9 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Większość jej nie znosi ... a przychodzą do niej żeby się powygłupiać ze znajomymi ... Tym bardziej kto nie znosi poniedziałków ? Tym gorzej ze jest się zmęczonym po imprezie i jak tu się skoncentrować na nauce ... Nie da się
Misia
Posty: 5330 (po ~105 znaków)
Reputacja: -4576 | BluzgometrTM: 14
Misia
  9 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Większość jej nie znosi ...

Przecież szkoła jest obowiązkowa do 18 lat. Później już nie musisz do niej chodzić , więc trochę zalatujesz hipokryzją. :)
DHAX
DHAX
  10 lipca 2013

Jak można nie lubić poniedziałków d83dde31 Dla mnie każdy to nowy początek i nowe możliwości, zdecydowanie cos fajnego. A jak leczysz kaca to po prostu nie idź do szkoły :P, ewentualnie mniej wypij dnia poprzedniego xD

Eve
Eve
  11 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ym bardziej ze jest się zmęczonym po imprezie i jak tu się skoncentrować na nauce ... Nie da się

Wszystko się da, trzeba tylko chcieć.
Konto usunięte
Konto usunięte: Większość jej nie znosi ...

Może i nie znoszą, ale szkoła to miejsce spotkań i poznawania wielu nowych ludzi, więc tak czy siak pozytywy są. Nawet dla takich, którzy chodzą, bo muszą.
Konto usunięte
Konto usunięte: a przychodzą do niej żeby się powygłupiać ze znajomymi

Myślałam, że szkoła ma inny cel :ziober2:
Misia
Misia: Przecież szkoła jest obowiązkowa do 18 lat.

Teraz mając 18lat jest się w 2klasie liceum czy tam technikum, więc o 'dupe potłuc' taki interes, nawet szkoły średniej nie ma się skończonej.
Misia
Posty: 5330 (po ~105 znaków)
Reputacja: -4576 | BluzgometrTM: 14
Misia
  12 lipca 2013
Eve
Eve: Teraz mając 18lat jest się w 2klasie liceum czy tam technikum, więc o 'dupe potłuc' taki interes, nawet szkoły średniej nie ma się skończonej.

Owszem, ale jak komuś tak szkoła nie pasuje , tak na nią narzeka itp to niech nie chodzi co za problem? ;)
MaQ7
MaQ7
  12 lipca 2013
Misia
Misia: Owszem, ale jak komuś tak szkoła nie pasuje , tak na nią narzeka itp to niech nie chodzi co za problem? ;)


Tym lepiej, za dużo już mgr itp. Niech rośnie liczba siły roboczej od tzw. łopaty
Bo jeszcze dojdziemy do momentu, że trzeba mieć dyplom by wzięli do kopania rowów
GreenEye666
GreenEye666
  14 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak można nie lubić poniedziałków Dla mnie każdy to nowy początek i nowe możliwości, zdecydowanie cos fajnego. A jak leczysz kaca to po prostu nie idź do szkoły :P, ewentualnie mniej wypij dnia poprzedniego xD


nie lubię poniedziałków :P
FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  15 lipca 2013

jak szkoly mozna nie lubic....

nie lubią szkoly tylko ci idioci którzy nie zasmakowali zapiedalania w kamieniołomach czy w fabryce uranu i innego scierwa za 10zł brutto:)

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

regerege
regerege
  28 lipca 2013

oo taak, zapieprzanie w polu nieciekawe, doswiadczyłem tego w holandii, powiedziałem sobie, dzięki, ale wolę hasać do tecnikum :D:D

biancex
biancex
  8 sierpnia 2013

jeej, zobaczycie że gdy skończycie LO / tech / zaw ... to po niedługim czasie zatęsknicie d83dde03
ja uwielbiałam szkołę i teraz uwielbiam studia , a gdy w hipermarketach od sierpnia widzę miliardy zeszytów , długopisów, bloczków, fiszek ... to nie mogę się powstrzymać żeby choć nie pooglądać d83dde0a

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.