Ponette
Ponette
  24 czerwca 2013 (pierwszy post)

czy można zrezygnować z pierwszego terminu bez konsekwencji (bez oceny ndst) i przyjść tylko na egzamin poprawkowy? możliwa jest taka dobrowolna rezygnacja z mozliwości poprawy, czy automatycznie mam dwóję jeśli nie przyjdę w sesji letniej>?

MaQ7
MaQ7
  24 czerwca 2013

Różnie to bywa, jak dla mnie wszystko zależy od osoby z która masz ten egzamin. U mnie praktycznie wszędzie jak ktoś nie przyszedł to nie miał wpisywanej żadnej oceny. Prędzej takie rzeczy były jak już jeśli na egzamin były jakieś zapisy i kogoś z listy nie było. Ale i w tym przypadku u mnie prowadzący baaaardzo rzadko od razu wpisywał 2. Prędzej czekali aż ktoś zaliczy i dopiero wtedy ocena

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  25 czerwca 2013

Teoretycznie z braku oceny z pierwszego terminu zwalnia tylko zwolnienie lekarskie, praktycznie, wszystko zaleyz od tego jak wykladowca podejdzie do problemu

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
margotka
margotka
  26 czerwca 2013

jeżeli nie przyjedziesz i nie masz L4/zaświadczenia od lekarza to wpisują ndst ...drugi termin niekoniecznie musi zostać wyznaczony we wrześniu. To logiczne, bo jest karta obiegowa. Trzeba ją złożyć. Na drugi termin jest potrzebna dodatkowa karta chyba, ze uczelnia ma wszystkie terminy wpsane na jednym.
Jeżeli nie stawiesz się na dwóch to masz do wyboru powtarzanie przedmiotu lub komisyjny. Powtarzanie przedmiotu powoduje, że znów zaczynasz z czystą kartą tj pierwszy i drugi termin.

margotka
margotka
  26 czerwca 2013

tylko termin zerowy jest bez konsekwencji.

SweetLuci
Posty: 3 (po ~198 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
SweetLuci
  26 czerwca 2013

Ja tam wolę pisać podania o przełożenie 1 terminu egzaminu na wrzesień z powodu np. trudnej sytuacji rodzinnej. xD Rok temu głupio zrobiłam, bo zamiast napisać takowe, to ja przyszłam tylko po to, by dostać 2. Aa no i jak nie przyjdziesz na ten 1 termin w sesji letniej i nie masz zwolnienia czy coś, to potem i tak mogą wpisać w indeksie te 2 obok poprawionej oceny.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.