Terrorysta96
Terrorysta96
  14 czerwca 2013 (pierwszy post)

Za 2 tygodnie upragniony czas wakacji stanie sie faktem, natomiast teraz pozostalo ostatnie 14 dni niewyobrazalnego wysilku dla niektorych osob prob poprawiania kilku przedmiotow na ostatnia chwile:)

Ktos z was ma jeszcze cos do zaliczenia?
Macie jakas smieszna akcje o ktorej bedziecie pamietac po zakonczeniu roku jeszcze dlugo, dlugo...?
A moze wstepne plany na wakacje?

occultus
occultus
  14 czerwca 2013

Wiem przecież, wolę Moutain Dew, lepszy smak :))

Jarus
Jarus
  14 czerwca 2013

Piłem... tzn. zapijałem wódką. Widzisz ja tak mam, że napoje zapijam alkoholem, a nie na odwrót. :D

occultus
occultus
  14 czerwca 2013

No tak, wedle każdego upodobań, ja tam nie pijam wódki, dla mnie to nie zdrowy trunek, wolę whisky, lub piwko dobre :)

Jarus
Jarus
  14 czerwca 2013

Bo jesteś babą... muszę się przyznać, nie jesteś Polakiem... XD

occultus
occultus
  14 czerwca 2013

Okay, no to jestem z importu, mam czas na picie wódki, znajdę należytą okazję, to skorzystam :)

Jarus
Jarus
  14 czerwca 2013

To pokażesz zdjęcie w formacie JPG jak spożywasz wódkę. :*

occultus
occultus
  14 czerwca 2013

Okej, o ile będzie dobra rozdzielczość i jakość zdjęcia, a z kontrastem to przymkniemy oko :)

Arwena27
Arwena27
  14 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Mozna powiedziec ze Cie zalatwili ;)

To ja ich załatwiłamd83ddd2b d83dde12 jeszcze tam trwam ;D
Konto usunięte
Konto usunięte: Religia ( Gdyż, mam pedofila jako katechetę, chciał mnie poderwać tekstem '' Hej Misiu '' )

biedaku d83dde31 przecież to przedmiot nieobowiązkowy chyba że, masz nagonkę w domu;> I mama Ci grozi : " Słoneczko spróbuj tylko nie pójść na lekcje religii to już Cię prześwięcę w domu pastorałem d83dde20"
occultus
occultus
  14 czerwca 2013

No chyba nie, u mnie jest obowiązkowy, bo ocenia wlicza się w średnią, nie interesuje mnie, niech teraz ten katecheta, brandzluje się krucyfiksem :)

Terrorysta96
Terrorysta96
  14 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte:


Majac taki argument sie wcale nie dziwie:D
Jarus
Jarus
  14 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Terrorysta96: Mozna powiedziec ze Cie zalatwili ;) To ja ich załatwiłam jeszcze tam trwam ;D occultus: Religia ( Gdyż, mam pedofila jako katechetę, chciał mnie poderwać tekstem '' Hej Misiu '' ) biedaku przecież to przedmiot nieobowiązkowy chyba że, masz nagonkę w domu;> I mama Ci grozi : " Słoneczko spróbuj tylko nie pójść na lekcje religii to już Cię prześwięcę w domu pastorałem "

Justyna, śmieją się, ale nie chcę mi się. ;x
occultus
occultus
  14 czerwca 2013

A dajcie spokój, żeby mieć takiego pokroju nauczycieli to się odechciewa chodzić do szkoły, dobrze że nie zdałem, przynajmniej zmienię szkołę na lepszą. :)

Terrorysta96
Terrorysta96
  14 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: zmienię szkołę na lepszą. :)


Sa takie?:D
occultus
occultus
  14 czerwca 2013

Tak, bez katechety pedofila, i tym podobne, zawsze coś się znajdzie, inna atmosfera, damy radę:))

Terrorysta96
Terrorysta96
  14 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, bez katechety pedofila, i tym podobne, zawsze coś się znajdzie, inna atmosfera, damy radę:))


Na religie nie uczeszczam ale wiem i rowniez widzialem wielokrotnie jak katecheci zagladaja w dekolt zamaist patrzec sie w oczy:D Coz, w koncu to tez ludzie. Ja jedyne szkoly dobre jakie znam to prywatne, gdzie sie placi za oceny(mozna tak powiedziec) i wlasnie w tym roku sie o tym doskonale przekonalem ze tak jest. osoby nie dajace sb rade przykladowo w LO publicznym szli do prywatnego i na 4 jechali, no ale to pozniej wychodzi przy egzaminach najlepiej.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.