klikn
klikn
  15 kwietnia 2013 (pierwszy post)

Twój kolega/ koleżanka z Monachium poinformował cię o swoim sukcesie odniesionym w olimpiadzie matematycznej. Napisz do niego list w którym : *pogratulujesz mu sukcesu i zapytasz jak długo przygotowywał się do konkursu *poinformujesz go jakie konkursy i olimpiady są organizowane w Twojej szkole i czy młodzież jest nimi zainteresowana *napiszesz o swoim udziale w konkursach i o tym jakie przyniosło ci to korzyści *zapytasz kolegę/ koleżankę o wpływ sukcesu na jego dalsze plany i poinformujesz o swoich planach na przyszłość. MAX 200 slow

Paulinessa
Paulinessa
  15 kwietnia 2013

Przecież nikt za Ciebie nie będzie tego pisał. Ktoś może Ci to jedynie sprawdzić.

btw. skoro mowa o Monachium to list ma być po niemiecku?

MaQ7
MaQ7
  15 kwietnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

E tam pewnie po polsku

outsiderPL
outsiderPL
  15 kwietnia 2013

Co z tą polską?

Kudlatypulpet
Kudlatypulpet
  16 kwietnia 2013

Jak da zlecenie i zapłaci komuś to mu napiszą ludzie :D

FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  16 kwietnia 2013

napisze Ci to za 70zl na 200slów.
\jesli dalej zainteresowana zapraszam na PW

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

BijMnieLaczkiem
BijMnieLaczkiem
  27 kwietnia 2013
klikn
klikn: Twój kolega/ koleżanka z Monachium poinformował cię o swoim sukcesie odniesionym w olimpiadzie matematycznej. Napisz do niego list w którym :

Hi,

I read You messege on facebook btw. for the future.. don't spam because I have my epic live on facebook and don't like shool.

klikn
klikn: *pogratulujesz mu sukcesu i zapytasz jak długo przygotowywał się do konkursu

Lol man you rulez!. How long You prepare to this contest? You use drugs or something illegal to win?

klikn
klikn: *poinformujesz go jakie konkursy i olimpiady są organizowane w Twojej szkole i czy młodzież jest nimi zainteresowana

In my poor country.. nothing special. Young peoples like beer and vodka.. because we are in Poland.

klikn
klikn: *napiszesz o swoim udziale w konkursach i o tym jakie przyniosło ci to korzyści

I try once but after this contest I drunk all day and go totaly drunk to contest. Nothing special but now I know.. don't drink too much.

klikn
klikn: *zapytasz kolegę/ koleżankę o wpływ sukcesu na jego dalsze plany i poinformujesz o swoich planach na przyszłość.

And you? win something and feel beter? You have any plans for the future? I wanna be a p*rno star.

Bye, see You soon.

________

AHAHHAhahahahahahhahahaah mam nadzieję, że pomogłem xD
Foxxyek
Foxxyek
  7 maja 2013

potrzyj grzebieniem i dmuchaj na olej a wyjdzie drzewo które pomasujesz chusteczką ?

mam nadzieję że pomogłem liczę na suba i łapki w górę
d83ddca9

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.