Slepa
Slepa
  4 kwietnia 2013 (pierwszy post)

... Giżanka. Wiersz o tejże (czyli O Barbarze Giżance), jest tematem mojej pracy semestralnej. Szczerze i namiętnie powątpiewam w to, że ktokolwiek będzie mógł mi pomóc, a jednak- jakaś nadzieja jest. Czy jest tutaj ktoś, kto kiedykolwiek miał do czynienia z tym utworem, a przede wszystkim chodzi mi o opracowanie go, nawet najmarniejsze.

Pozdrawiam

ada2013
wpis jest ukryty
kwaseksmok
kwaseksmok
  4 kwietnia 2013

Slepa ,mam nadzieje ,żę jestes uczennica liceum-kóra ma problemy z pOLSKIM.,A NIE studentką.
Prosty temat,prosta praca na 4 godzinki ,a ty w internecie szukasz pomocy.Wstyd.

Slepa
Slepa
  4 kwietnia 2013

Jeśli napisanie 8 stronicowej,szczegółowej pracy na temat utworu o którym nic nigdzie nie ma, jest dla ciebie banalną sprawą, to albo jesteś wyjątkowo bystry, albo nie masz pojęcia o żabach. Stawiam na to drugie.

kwaseksmok
kwaseksmok
  4 kwietnia 2013

Ślepa :) hihi nigdzie nic o nim nie ma bo sie nie szuka w internecie :)
Taka praca to pikuś,jeżeli jesteśdobra i studiujesz filologie polską czy filozofie.
Nie umiesz znalezc tekstu na podstawie ktorego masz pisac prace wrecz go opisac? rzuc nauke w takim razie :)

Slepa
Slepa
  4 kwietnia 2013

Szanowny smoczku, są utwory, które nie są opracowane przez nikogo- zwłaszcza te napisane przez autora anonimowego. Nikt nie powiedział, że nie potrafię napisać tej pracy, nie dorabiaj więc tego, co nie jest prawdziwe. I kto powiedział, że szukałam tylko w internecie? Całkiem zwyczajną rzeczą jest korzystanie z już gotowych opracowań, lub jakichś ich namiastek. Rozumiem, że Ty pisząc jakąkolwiek pracę, korzystałeś tylko i wyłącznie ze swojej wiedzy,i nic już gotowego w jakikolwiek sposób Ci nie pomagało. Głupota. Po pierwsze, po drugie wątpię, że zapoznałeś się z tym wierszem. Pyszna Twa postawa, mój drogi.

Slepa
Slepa
  4 kwietnia 2013
kwaseksmok
kwaseksmok: Ślepa :) hihi nigdzie nic o nim nie ma bo sie nie szuka w internecie :) Taka praca to pikuś,jeżeli jesteśdobra i studiujesz filologie polską czy filozofie. Nie umiesz znalezc tekstu na podstawie ktorego masz pisac prace wrecz go opisac? rzuc nauke w takim razie :)

Sugerujesz, że nie znalazłam tekstu o którym mam pisać, smoczku?
kwaseksmok
kwaseksmok
  4 kwietnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Nie napisalem nigdzie ,że nie potrafisz napisac tej pracy.
To właśnie sugeruje... ale rozumiem ,że jednak znalazłaś ten utwór?
Skoro tak to twoim zadaniem,jest włąsnie szczegółowe opisanie go :)
Pewnie dlateg oakurat-ten.Żebyś robiła to samodzielnie,a co do korzystaniaz pomocy....hm prace robie sam i nie szukam pomocy zapoznaje się z tekstem i robie to co mam robic-mózg to najlepszy doradca nie internet inne źródla gdzie niekoniecznie znajdzesz prawde.

Jak wspomnialem nie znajdziesz jego opracowania, p onieważ musisz zrobic to sama-dlaegoprofesor wybral ten utwor :)

Arwena27
Arwena27
  4 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrawiam i życze wysokich zarobków

również pozdrawiam za taki post zarobisz bana;>
Slepa
Slepa
  4 kwietnia 2013

Do opisania takiego utworu potrzebna jest też szczegółowa znajomość historii, by umieścić ów właśnie w odpowiednim historyczno- obyczajowym tle. Sądzisz więc, że to nie wymaga żadnych żródeł prócz wiedzy własnej? Tak samo jest z innymi aspektami opisywania i interpretowania pracy. Natomiast zbyt duża pewnośćsiebie i opieranie się tylko i wyłącznie na swoich przemyśleniach, i jeszcze wątłej wiedzy jest postawą , jak już wspomniałam, pyszną i w wielu przypadkach do niczego dobrego nie prowadzącą.

Najpierw, człowieczku, czytaj ze zrozumieniem tudzież zapytaj, żeby m.in. nie musiało dochodzić do takich dywagacji.
Zresztą widząc, co tu wypisujesz i jakie tematy zakładasz na forum, radziłabym raczej nie wypowiadać się o takich sprawach, i to raczej ja Tobie radzę poduczyć się tak całkowicie w ogóle , a nie odradzać innym ludziom podejmowania nauki- bo to doprawdy żenujące. Podśmierduje mi tu przemądrzaniem się, a co gorsza pseudointelektualizmem.

Pozdrawiam i dobrej nocy życzę,

kwaseksmok
kwaseksmok
  5 kwietnia 2013

Hi hi piszesz tak oczywiste rzeczy :) Tylko czemu nie robisz pracy a marnujesz czas na forum :)
uuuOstra krytyka w mojom xd stronę :)
musisz przeczytać wiele książek... ,aby zdobyc wiedze historyczno-obyczajową i umiećopracowac ten tekst :)
To weź się do roboty :)

Michell94
Michell94
  13 kwietnia 2013

bara-bara Barbara??

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.