ROSOLIA1991
ROSOLIA1991
  4 marca 2013 (pierwszy post)

Witam;),
mam prośbę do każdego,kto tutaj zajrzy...
Otóż chciałabym zdobyć kilka informacji na temat szkół policealnych w Tarnowie,badż Krakowie.. Jeśli masz doświadczenie z takich szkół..proszę napisz coś na ich temat na priv;)

pozdrawiam;)

OpenYourBeer
OpenYourBeer
  5 marca 2013

A ja myślę, że prócz Ciebie, ktoś na pewno chciałby uzyskać takie informacje. Dlatego nie widzę powodu dlaczego nie miałoby się to tutaj znaleźć na forum, tylko u Ciebie na pw. Od tego w końcu jest forum, żeby inni też z tego mogli skorzystać.

FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

ROSOLIA1991
ROSOLIA1991
  9 marca 2013

dzięki :)

ROSOLIA1991
ROSOLIA1991
  9 marca 2013

Wszystko ok.... Tylko,ze informacje na necie są stare...!!! Ja potrzebuje opini osób,które uczą się w takich szkołach aktualnie:)

FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  10 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja potrzebuje opini osób,które uczą się w takich szkołach aktualnie:)

wyszukaj na fb profile tych d\szkol, zobacz kto do nich chodzi, napisz wiadomosc do kilku i juuz... jeny przeciez do tkaich rzeczy nie trzeba byc zajebistym inteligentem...

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

ROSOLIA1991
ROSOLIA1991
  11 marca 2013

Dzięki za rade... Nie musisz nikogo obrażać...,a z tym fb juz próbowałam :P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.