BleeeBu
BleeeBu
  15 listopada 2012 (pierwszy post)

Bardzo proszę o pomoc, średnio znam angielski a nie chce zbyt dużej ilości błędów zrobić.

Mój dom jest średniej wielkości. Jest on koloru ciemnego brązu. Dach jest czarny. Drzwi wejściowe są szerokie w kolorze szarym. Na samym początku jest korytarz, z którego jest wiele drzwi do innych pomieszczeń. Na lewo znajduje się kuchnia gdzie znajdują się kuchenne meble jak stół, mikrofalówka, lodówka, szafki. Obok jest sypialnia rodziców. Po lewej stronie można wejść do pokoju mojej siostry, w którym jest dużej wielkości telewizor i gdzie zawsze można obejrzeć coś ciekawego. Drzwi do łazienki są obok pokoju siostry. Na prosto widać mój pokój. Jest w nim biurko, na którym stoi komputer, niedaleko stoi łóżko nad którym jest okno. Dzięki niemu w pokoju jest bardzo jasno. Salon, w którym często przyjmujemy gości jest obok mojego pokoju. Jest w nim wielki stół i kilka krzeseł a także starodawne meble. Każde pomieszczenie jest sporych rozmiarów. Moim zdaniem są ciekawie urządzone. Bardzo lubię swój dom a także lubię w nim często przebywać. Posiadam także duże podwórko na którym można spotkać różne hodowlane zwierzęta takie jak kury psy i koty. Wokół domu zbudowany jest płot koloru brązowego oraz czerwona brama wjazdowa.

luzak959
luzak959
  22 listopada 2012

Nie prościej google translate ??

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  22 listopada 2012

to po polsku brzmi nudnie i jak masło maślane, a co dopiero po ang -.-

Paulinessa
Paulinessa
  24 listopada 2012

Think English!

Agasha91
Agasha91
  4 grudnia 2012

My house is medium-sized. It is a dark brown color. The roof is black. Entrance doors are wide gray. At the beginning of a corridor from which there are many doors to other rooms. On the left is the kitchen where the kitchen furniture such as dining table, microwave, refrigerator, cabinets. Next to it is the parents bedroom. On the left side you can go to my sister's room, where there is a large volume of the TV and where you can always find something interesting. The door to the bathroom is next door sister. On the right you can see my room. It has a desk, on which stands the computer, standing near the bed on which a window. With him in the room is very bright. Lounge where guests often take next to my room. It has a large table and a few chairs and old-fashioned furniture. Each room is large. I think they are an interesting feature. I like my house and I often stay in it. I also have a large backyard where you can meet various farm animals such as chickens, dogs and cats. Around the house is built fence brown and red gate.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.