Mariolka
Posty: 13277 (po ~82 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2022
Mariolka
  24 czerwca 2012 (pierwszy post)

Cześć.
Co sądzicie o pójściu na studia po dwóch latach przerwy?
Czy ciężej jest się dostać wtedy na dzienne? Są one drobną kontynuacją materiału z liceum (astronomia lub astrofizyka).
Bardzo prosiłabym o opinie.

DorixP, Ayane, Czeska, own, Veos, Marjolka, Mariolka

znajduch
znajduch
  24 czerwca 2012

Poszedłem na studia po 2 latach przerwy. Było mi łatwiej się dostać ale tylko ze względu na posiadanie starej matury. :ninja:

Mariolka
Posty: 13277 (po ~82 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2022
Mariolka
  24 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Poszedłem na studia po 2 latach przerwy. Było mi łatwiej się dostać ale tylko ze względu na posiadanie starej matury.

Ale ogólnie nie ma jakichś większych komplikacji przy tym?

DorixP, Ayane, Czeska, own, Veos, Marjolka, Mariolka

znajduch
znajduch
  25 czerwca 2012
Mariolka
Mariolka: znajduch:Poszedłem na studia po 2 latach przerwy. Było mi łatwiej się dostać ale tylko ze względu na posiadanie starej matury. Ale ogólnie nie ma jakichś większych komplikacji przy tym?

Nie rozumiem pytania.
artubul538
artubul538
  26 czerwca 2012

Komplikacji raczej być nie powinno... Tylko ze szkoda tych dwóch lat. Wiesz... wszystko w sumie zależy od dziekana. Często sie zdarza ze mozna kontynuować naukę od momentu jej przerwania a nie od początku.Musisz z dziekanem pogadac :P

artubul538
artubul538
  26 czerwca 2012

ah... sroka. Nie doczytałem ... Jeśli chcesz od zera zacząć studiować to tym bardziej komplikacji nie będzie.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 czerwca 2012
Mariolka
Mariolka: Co sądzicie o pójściu na studia po dwóch latach przerwy?

A co za różnica kiedy pójdziesz sobie na studia? Bylebyś dobrze maturę napisała, to nie ma z tym żadnego problemu. Zawsze możesz sobie np. przez ten czas trochę popracować itp.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.