Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  3 maja 2012 (pierwszy post)

Jak tam przygotowania do matury ?
Jutro język polski, jakie zapatrywanie?
Co sadzicie ze się trafi na wypracowanie ?
Ja zaczynam dopiero teraz powtarzać :ziober2:

Też tak macie ? :mrgreen:
http://demotywatory.pl/3765369/Tymczasem

P.S. życzę powodzenia tegorocznym maturzystą :piwo:

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

insovietrussia
insovietrussia
  3 maja 2012
Szpila
Szpila: maturzystą

No może być kiepsko, obawiam się.
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  3 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

Bez przesady jestem dysortografem :mrgreen:

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 maja 2012

spoko tematy mieliście dzieciaczki

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  4 maja 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: spoko tematy mieliście dzieciaczki

Tez tak sądze, myslałam ze bedzie trudniej.

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Belfegor666
Belfegor666
  4 maja 2012

chcialbym miec ten temat o ludziach i lalce rok temu, moze udalo by sie walnac wiecej pkt:ninja:

Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  4 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: chcialbym miec ten temat o ludziach i lalce rok temu, moze udalo by sie walnac wiecej pkt

Pisałam temat z Dziadami, teraz tez zaluję , wiecej bym punktów napykała, ale chciała być bardzo inteligentna i wyszło mi to bokiem -.-

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Belfegor666
Belfegor666
  4 maja 2012
Szpila
Szpila: Pisałam temat z Dziadami, teraz tez zaluję , wiecej bym punktów napykała, ale chciała być bardzo inteligentna i wyszło mi to bokiem -.-

to ja mialem tak na próbnej ktorej nie zdałem:D byl text jakis dlugi i 2 wiersze do porównania. cala klasa wybrala porównanie wierszy a ja jako jeden idiota wybralem text. Pamietam ze to bylo cos z Pana Tadeusza:] i uwaliłem.

na głownej tez trafil mi sie wiersz i tekst z tym ze juz nie popełnilem tego bledu co na probnej:]
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  4 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to ja mialem tak na próbnej ktorej nie zdałem:D byl text jakis dlugi i 2 wiersze do porównania. cala klasa wybrala porównanie wierszy a ja jako jeden idiota wybralem text. Pamietam ze to bylo cos z Pana Tadeusza:] i uwaliłem. na głownej tez trafil mi sie wiersz i tekst z tym ze juz nie popełnilem tego bledu co na probnej:]

Na próbnej tez wybrałam sobie trudniejszy temat ale wtedy było z przymusu bo przedwiosnia nie omawiałam ani jeszcze nie przeczytałam. Ale zdałam na 50 % czyli jak na mnie nie był źle :D

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Belfegor666
Belfegor666
  4 maja 2012
Szpila
Szpila: Na próbnej tez wybrałam sobie trudniejszy temat ale wtedy było z przymusu bo przedwiosnia nie omawiałam ani jeszcze nie przeczytałam. Ale zdałam na 50 % czyli jak na mnie nie był źle :D

to znaczy jak dla mnie nie wydawalo mi sie to trudniejsze:D zmotywowalem sie tym ze dzien przed próbna obejrzalem sobie film pana tadeusza i myslaem ze dam rade:D
i zabrakło mi 3pkt... za to na głownej mialem 50%:mrgreen:
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  4 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to znaczy jak dla mnie nie wydawalo mi sie to trudniejsze:D zmotywowalem sie tym ze dzien przed próbna obejrzalem sobie film pana tadeusza i myslaem ze dam rade:D i zabrakło mi 3pkt... za to na głownej mialem 50%

Teraz jak bede miała 50 % to bede szcześliwa. Z godziny na godzine coraz bardziej się dołuję ze źle napisałam i nie zdam -.- i zaczynam się zastanawiac czy składac mam gdziekolwiek papiery na studia.

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.