Comeback406coupe
Posty: 7 (po ~205 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 10
Comeback406coupe
  13 marca 2012 (pierwszy post)

Do kiedy jest ustawowy termin skladania planu ramowego do matury ustnej z j.polskiego.

pozdro

Lckowy
Posty: 1968 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Lckowy
  13 marca 2012
14 marca
Comeback406coupe
Posty: 7 (po ~205 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 10
Comeback406coupe
  13 marca 2012

Aha, wiec kiedy?

margotka
margotka
  14 marca 2012

każda szkoła ustala własny termin. zazwyczaj do połowy kwietnia.

Belfegor666
Belfegor666
  14 marca 2012

wgl ten plan wypowiedzi to jest jakas porażka i totalny bezsens(dla mnie)...nie wiem na co to komu. i jeszcze ta bibliografia z 10 razy typiarze oddawałem bo za kazdym razem doszukiwała sie jakiegos durnego bledu typu "zabraklo kropki tutaj" lub "tam nie piszemy z wielkiej litery tylko kursywą" i zamias wytknąc od razu wszystko co jest zle to za kazdym razem wytykała po jednym blędzie...
na ustnej nawet do bibliografii nie zajrzałem a planu nie mialem bo i tak wszystko bylo w glowie:]

artubul538
artubul538
  16 marca 2012

Ja też nie miałem planu wypowiedzi bo i tak omawiałem tylko 3 pozycje ;) 85 % :) Najdziwniejsze bylo to ze inni mieli przygotowane jakieś dodatki typu plakaty, prezentacje w PP itd... A komisja sprawdzała przede wszystkim to czy sie wie co sie napisało oraz znajomość lektur ;)

newwaver
newwaver
  23 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: o czy sie wie co sie napisało oraz znajomość lektur ;)

Bo teraz panuje takie cwaniactwo i przekonanie, że jeśli się wybębni na prezentację kilkadziesiąt złotych i zaprezentuje pracę, którą napisał ktoś obcy, to dostanie się więcej punktów. Guzik prawda, no ale cóż...
Eve
Eve
  28 marca 2012
margotka
margotka: każda szkoła ustala własny termin. zazwyczaj do połowy kwietnia.

W moim przypadku, to 4kwiecień. Trochę wcześnie. :)

Ale chyba i tak później, można nanosić poprawki :)
Eve
Eve
  28 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: na ustnej nawet do bibliografii nie zajrzałem a planu nie mialem bo i tak wszystko bylo w glowie:]

Btw, plan, jest informacją dla osób egzaminujących.
To na podstawie planu oni konstruują pytania, które zadają po wygłoszeniu prezentacji.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo teraz panuje takie cwaniactwo i przekonanie, że jeśli się wybębni na prezentację kilkadziesiąt złotych

U mnie w klasie, płacili po 120zł, oddali nauczycielce do sprawdzenia, i jeszcze musieli nanosić poprawki. :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.