MoWiaZwyCzAjNy
MoWiaZwyCzAjNy
  8 marca 2012 (pierwszy post)

Hej :)
Napisał by mi ktos prace z anglika typu maturalnego... :)
proszę o pomoc, mam na jutro tyle zadane....

Wraz z kolegami przygotowaliście przedstawienie, które zostało wystawione podczas
imprezy szkolnej. Napisz list do kolegi z Anglii.
• Poinformuj, jakie przedstawienie wystawiliście i z jakiej okazji było ono
przygotowane.
• Napisz, jak długo trwały przygotowania i jaka była Twoja rola w przygotowaniu
tego przedstawienia.
• Opisz problem, który mieliście w trakcie przygotowań, i napisz, jak go
rozwiązaliście.
• Wspomnij, jaka była reakcja widzów i na co zostaną przeznaczone pieniądze
ze sprzedaży biletów.
250 słów
Eve
Eve
  8 marca 2012

Wątpię, żebyś dostał gotowca.
Napisz coś sam, na pewno ktoś Ci sprawdzi, zwróci uwagę na błędy i podsunie inne pomysły.

Adidasowa
Adidasowa
  9 marca 2012

Napisz to na zadane.pl albo samosia.pl tam na pewno Ci ktoś pomoże. Tutaj nie licz na:

Eve
Eve: gotowca

Na pewno nikt nie odwali tego za Ciebie :)
Belfegor666
Belfegor666
  9 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej :) Napisał by mi ktos prace z anglika typu maturalnego... :) proszę o pomoc, mam na jutro tyle zadane.... Wraz z kolegami przygotowaliście przedstawienie, które zostało wystawione podczas imprezy szkolnej. Napisz list do kolegi z Anglii. • Poinformuj, jakie przedstawienie wystawiliście i z jakiej okazji było ono przygotowane. • Napisz, jak długo trwały przygotowania i jaka była Twoja rola w przygotowaniu tego przedstawienia. • Opisz problem, który mieliście w trakcie przygotowań, i napisz, jak go rozwiązaliście. • Wspomnij, jaka była reakcja widzów i na co zostaną przeznaczone pieniądze ze sprzedaży biletów. 250 słów

rany przeciez to trzeba byc totalnie tepym zeby nie umiec napisac takich bzdur...
wymyslasz byle gowno potem tlumaczysz to na angielski....a jak ci sie nawet do tego dupy nie chce ruszyc to masz od ch...a translatorow polsko-angielskich w necie...
btw. powodzenia na maturze z takimi umiejetnosciami...:ninja:
Eve
Eve
  10 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: wymyslasz byle gowno potem tlumaczysz to na angielski....a jak ci sie nawet do tego dupy nie chce ruszyc to masz od ch...a translatorow polsko-angielskich w necie...

hamuj się troche, być może po prostu nie ma czasu, żeby to napisać.
Belfegor666
Belfegor666
  10 marca 2012
Eve
Eve: hamuj się troche, być może po prostu nie ma czasu, żeby to napisać.

tak? to na maturze tez nie bedzie miala czasu bo bedzie sie spieszyla:woot:
Eve
Eve
  10 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: tak? to na maturze tez nie bedzie miala czasu bo bedzie sie spieszyla

to sprawa zainteresowanego, nie przejmuj się cudzą maturą.
Belfegor666
Belfegor666
  10 marca 2012
Eve
Eve: to sprawa zainteresowanego, nie przejmuj się cudzą maturą.

nie nie chodzi mi o to, tylko o takie cos ze ida na mature a po niej gadają jaka to ona trudna byla itd z takimi brakami i obwinjają wszystkich tylko nie siebie za malą liczbe pktw bądź oblanie
Eve
Eve
  10 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie nie chodzi mi o to, tylko o takie cos ze ida na mature a po niej gadają jaka to ona trudna byla itd z takimi brakami i obwinjają wszystkich tylko nie siebie za malą liczbe pktw bądź oblanie

no i? Ciebie to i tak nie dotyczy, więc machnij ręka i nie kontynuuj wątku.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.