Adidasowa
Adidasowa
  8 stycznia 2012 (pierwszy post)

"Bibeloty i ich rola w życiu bohaterów Pana Tadeusza."
Otóż potrzebuję jakieś naprowadzenie na temat. Bo w internecie wszędzie pełno pytań odnośnie tego tematu ale nigdzie odpowiedzi nie ma:zonk:
Chodzi mi tutaj o sekretarzyk Telimeny, tabakierę Jacka Soplicy, miecz Gerwazego.
Nie wiem czy coś jeszcze się tutaj będzie zaliczać:woot:
Czekam na odpowiedzi kogoś inteligentnego.

PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  8 stycznia 2012

Zapytaj nauczycielkę / nauczyciela jaką rolę w Twoim przyszłym życiu odegrają jakieś zasrane Bibeloty.

marta0859
marta0859
  8 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: "Bibeloty i ich rola w życiu bohaterów Pana Tadeusza." Otóż potrzebuję jakieś naprowadzenie na temat. Bo w internecie wszędzie pełno pytań odnośnie tego tematu ale nigdzie odpowiedzi nie ma Chodzi mi tutaj o sekretarzyk Telimeny, tabakierę Jacka Soplicy, miecz Gerwazego. Nie wiem czy coś jeszcze się tutaj będzie zaliczać Czekam na odpowiedzi kogoś inteligentnego.

Trampku, to ma być jakieś wypracowanie? Jeżeli tak to mogę Ci to napisać, tylko napisz mi jak długie ma to być.
Ale powiem Ci jedno - źle szukałaś na tym necie. :mrgreen: Ja co nieco znalazłam.
Adidasowa
Adidasowa
  8 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapytaj nauczycielkę / nauczyciela jaką rolę w Twoim przyszłym życiu odegrają jakieś zasrane Bibeloty.

Chętnie bym ją zapytała:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Trampku, to ma być jakieś wypracowanie? Jeżeli tak to mogę Ci to napisać, tylko napisz mi jak długie ma to być. Ale powiem Ci jedno - źle szukałaś na tym necie. Ja co nieco znalazłam.

Troszkę to i ja znalazłam, ale to za mało;/
marta0859
marta0859
  8 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Troszkę to i ja znalazłam, ale to za mało;/

Masz na PW Trampku, jak jeszcze za mało to najwyżej pisz, coś się zaradzi. :-D
Adidasowa
Adidasowa
  8 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz na PW Trampku, jak jeszcze za mało to najwyżej pisz, coś się zaradzi. :-D

Styknie :mrgreen:
Kocham Cię, uratowałaś mi życie :ziober2:
inka17k
inka17k
  10 stycznia 2012

najlepiej spytać nauczycielkę, nauczycielka jest po to by Ci pomóc, a nie siedzieć bezczynnie i pastwić się nad marnymi maturzystami:)

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  10 stycznia 2012
inka17k
inka17k: najlepiej spytać nauczycielkę, nauczycielka jest po to by Ci pomóc, a nie siedzieć bezczynnie i pastwić się nad marnymi maturzystami:)

Zebys sie czasem nie zdziwila...
Do not be sad because of people...

They will all die...
Adidasowa
Adidasowa
  10 stycznia 2012
inka17k
inka17k: najlepiej spytać nauczycielkę, nauczycielka jest po to by Ci pomóc, a nie siedzieć bezczynnie i pastwić się nad marnymi maturzystami:)


Belormoroth
Belormoroth: Zebys sie czasem nie zdziwila...

powiedz to najgorszej, najbardziej wymagającej nauczycielce w szkole, która nie zna innych ocen niż 0,1,2,3:ziober2:
marta0859
marta0859
  13 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie zna innych ocen niż 0

:O
a od kiedy to jest taka ocena w szkole? :woot: no chyba, że przez rok się coś pozmieniało
Adidasowa
Adidasowa
  13 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: :O a od kiedy to jest taka ocena w szkole? no chyba, że przez rok się coś pozmieniało

To są punkty, nie oceny;) U mnie ocen nie ma:ninja: jest np. 7/10 , 3/5 itepe
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.