Kudlatypulpet
Kudlatypulpet
  18 grudnia 2011 (pierwszy post)

Witajcie tak jak w temacie, pytam o to ponieważ szukam inspiracji jaki program pomógłby Wam w nauce najciekawsze pomysły będą zrealizowane w wersji testowej. Taki mały konkurs, osoba która da dobrą inspirację otrzyma produkt w pełnej wersji wraz z licencją do prywatnego użytku. bez możliwości kopiowania zgodnie z prawami autorskimi.

webspy
webspy
  19 grudnia 2011

Zbędne i nie potrzebne. :)

explorator666
explorator666
  19 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jaki program pomógłby Wam w nauce

program do pisania ściąg! :D
Kudlatypulpet
Kudlatypulpet
  20 grudnia 2011

program do pisania ściąg powiadasz... czyli że co Ty wprowadzasz teks ton przetwarza to na ściąge i drukuje tekst mini na kartce a4 ? ;>

Kudlatypulpet
Kudlatypulpet
  20 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zbędne i nie potrzebne. :)


Może dla Ciebie liczą się chęci pomocy wam w czymkolwiek... a że można przez napisanie oprogramowania więc dlaczego by nie ?

Poza tym miałem na myśli coś bardziej kreatywnego niż pisanie ściąg, ściągi uczą tylko jeśli się je przepisuje włąsnoręcznie, metoda kopiuj wklej drukuj nie zadziała w kształcący sposób.
Np. jakiś program sprawdzający Waszą wiedze z zakresu... (przedmiot, zakres informacji jakie starają się w Was wykształcić)
Więcej kreatywności chodzi o akcje i interakcje z użytkownikiem a nie tylko o akcje w strone programu ;) Postarajcie sie bardziej :)
explorator666
explorator666
  21 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: program do pisania ściąg powiadasz... czyli że co Ty wprowadzasz teks ton przetwarza to na ściąge i drukuje tekst mini na kartce a4 ? ;>

no cos takiego:) na takim długim pasku kartki jakoś o szerokości 2-2,5cm mini czcionką:mrgreen:
explorator666
explorator666
  21 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ściągi uczą tylko jeśli się je przepisuje włąsnoręcznie, metoda kopiuj wklej drukuj nie zadziała w kształcący sposób.

z tym sie zgodze:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym miałem na myśli coś bardziej kreatywnego niż pisanie ściąg

wiesz ja po prostu tak tylko napisalem czego najwiecej robilem w liceum:)
pamiętam ze jak sie do matury przygotowywalem to denerwowaly mnie lektury do niej obowiązkowe...a mianowicie szukanie najwazniejszych info na ich temat i streszczeń w necie (jesli jakiś lektur sie nie przeczytalo, lub po prostu na przypomnienie sobie lektur z 1/2/3 klasy kilka dni przed maturą).
więc jakby bylo możliwe jakies zestawienie lektur z liceum/technikum i najważniejszych informacji o nich (bohaterowie, miejsce akcji jakies wątki itp) i uporządkowanie tego w jednym okienku. Co prawda mi juz to sie nie przyda ale dla przyszłych maturzystów myśle ze mogło by cos dać:)
Kudlatypulpet
Kudlatypulpet
  22 grudnia 2011

a to całkiem ciekawy pomysł, program byłby nafaszerowany lekturami jak dobra apteka pigułkami :)

Czy są na sali jeszcze jakieś ciekawe pomysły ?
śmiało nie bać sie zapraszam do dyskusji :)

explorator666
explorator666
  29 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy są na sali jeszcze jakieś ciekawe pomysły ?

hmm tak przyszla mi do glowy matematyka:P i na dajmy na to jak jest dział... hmm trygonometria to zeby byly wypisane wszystkie wzory na te funkcje i zeby byly one pokazane na rysunku np jakoś po kliknięciu w "ctg alfa 30 stopni" na rysunku/animacji bylo pokazane ktore boki nalezy wybrać pod uwage chcąc to wyliczyć czy coś w tym stylu :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.