ona121nn
ona121nn
  27 listopada 2011 (pierwszy post)

Witam. mam taki problem aktualny ze szkołą.. Mam w styczniu 17 lat. i po prostu nie chce chodzić do szkoły, ponieważ w wakacje wyjeżdzam za granicę i tak prawdopodobnie będę się uczyćalbo w szkole dla dorosłych przez internet.problem jest taki że teraz jestem zapisana do szkoły i z tego co wiem trzeba uczyć się do lat 18. Dokumenty ze szkoł mogą mi wydać jeżeli dam zaświadczenie z innej szkoły że tam pójdę.Jestem z Myszkowa.Pojechałam do Zawiercia do technikum żeby załatwić sobie zaświadczenie niby ze tu bd chodzić. zaświadczenie mam teraz w poniedziałek chce iść do obecnej szkoł dając to zaświadczenie i w ten sposób odbiore moje dokumenty. ale pytanie jest takie.. papiery bd mieć.. ale czy sprawdzą mnie że jestem zapisana w tamtej szkole? dowiedzą się? doostane kuratora?proszę o szybkie odpowiedzi..

xyz
xyz
  27 listopada 2011

Nie sprawdzą, ale w tamtej szkole jeżeli się nie będziesz pojawiać, to a) albo to oleją, b) jeśli szkoła jest poważna - zaczną się z Tobą kontaktować i albo dostaniesz szansę i będziesz musiała chodzić, albo Cię wyrzucą, albo sprawa trafi do pedagoga.

ona121nn
ona121nn
  27 listopada 2011

ale jeżeli nie dam tam dokumentów? po prostu dokumenty dla siebie zostawie i nie pójdę do żadnej szkoly narazie.. dopiero jak wyjade. a wyjade tak gdzieś koło wakacji

xyz
xyz
  27 listopada 2011

A dostaniesz zaświadczenie bez dokumentów? :)

ona121nn
ona121nn
  27 listopada 2011

po to własnie się dostaje zaświadczenie żeby odebrac dokumenty.

xyz
xyz
  27 listopada 2011

No właśnie. Ale jeśli dokumentów nie dostaną, a dostaniesz termin, to zadzwonią do Twojej szkoły. Choć z drugiej strony terminu być nie musi. No ale.

ona121nn
ona121nn
  27 listopada 2011

a gdybym zadzwoniła pozniej do tej szkoly i powiedziała że jednak rezygnuje?

xyz
xyz
  27 listopada 2011

Ja nie wiem co Ty kombinujesz i nie mam na to rozwiązania szczerze mówiąc. Sprawdź - może się uda. :)

Patrishia
Patrishia
  28 listopada 2011

Jak wyjeżdzasz koło wakacji to nie wiem jaki problem tę jedną klasę dokończyć. A szkoła jest fajna ;-)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.