Bittix
Bittix
  20 listopada 2011 (pierwszy post)

Może znasz się na niemieckim jak na wiązaniu butów,jak otwieraniu lodówki i masz chwile czasu a ten czas zostaje potraktowany słowami "Nie mam co robić nudzę się"to proponuję abyś mi pomógł/a w takich oto dwóch zadaniach.
2 zadanie to List i w tym liście ma znajdować się co najmniej 120 słów znaki interpukcyjne liczone są jako słowo.


Wielki dzięki jak ktoś sie podejmie zadania.

Patrishia
Patrishia
  20 listopada 2011

Robienie za wafla jest mało przekonujące, zdolna też nie jestem, ale to jest raczej.. proste. Jesteś leniem :D

Zad 1.
Z tego co kojarzę kartki miały być pisane jak najzwięźlej zatem:

Hallo X.

X hat mich eingeladen um das fuBballspiel (B z ogonkiem :P), und ich keine Zeit gehabt den Einkauf fur(u z kropeczkami :D) das Abendessen. Es tut mir sehr leid, entschuldigung. Ich werde Entenbraten machen. Bitte machst einkaufen.

X

Drugie może później napiszę. ^^

Bittix
Bittix
  21 listopada 2011

Mam brak wiedzy;)
To ja poczekam na 2

AtomPrezes
AtomPrezes
  23 listopada 2011

Znam się na niemieckim, ale nie pomogę, ludzie ciągle dodają zadania aby za nich wszystko zrobić, a nie oto chodzi. Można trochę pomóc a nie odwalić za kogoś całą robotę.

Misia
Posty: 5330 (po ~105 znaków)
Reputacja: -4576 | BluzgometrTM: 14
Misia
  23 listopada 2011

Jakie to dzisiejsze społeczeństwo jest leniwe to aż mi brakuje słów czasem...
Nawet autorowi się nie chciało przepisać zadania tylko wstawia zdjęcie O.o

Spróbuj napisać coś od siebie, chętnie Ci poprawimy czy coś ale liczysz na gotowe :|
W pracy tez zatrudnisz kogoś żeby za Ciebie robił a Ty będziesz odpoczywał ?

LeceWkulki
LeceWkulki
  25 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Znam się na niemieckim, ale nie pomogę, ludzie ciągle dodają zadania aby za nich wszystko zrobić, a nie oto chodzi. Można trochę pomóc a nie odwalić za kogoś całą robotę.

Na sprawdzianie pewnie też wejdzie na forum i poda zadania :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.