JestemTlkoTwojxx2
JestemTlkoTwojxx2
  12 października 2011 (pierwszy post)

witam wszystkich mam małe pytanko w piątek ide zapisać sie do cosinusa ale pytanie jest takie . Jak sie zapisuje to wybiera się jakiś zawód czy bez niczego to jest tak jak w zwykłym liceum tylko jest weekendowe ???

marta0859
marta0859
  12 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: witam wszystkich mam małe pytanko w piątek ide zapisać sie do cosinusa ale pytanie jest takie . Jak sie zapisuje to wybiera się jakiś zawód czy bez niczego to jest tak jak w zwykłym liceum tylko jest weekendowe ???

Tak, wybiera się, przecież na pewno dadzą Ci jakiś formularz do wypełnienia i tam wpiszesz kierunek, na jaki masz zamiar się zapisać. (jeżeli wybierasz się do szkoły policealnej, a nie do liceum dla dorosłych)
I z tego co wiem to jest weekendowe, na pewno nie są to zajęcia takie jak w zwykłym liceum, odbywają się w systemie weekendowym, tylko teraz nie wiem, czy co każdy weekend czy co drugi, o to musisz się dopytać.
Zresztą.. ono Ci w sekretariacie wszystko powiedzą, rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości ;)
JestemTlkoTwojxx2
JestemTlkoTwojxx2
  13 października 2011

Z tego co powiem co drugi weekend sa te spotkania weekendowe . Ale dzieki za odpowiedz i właśnie o to mi chodziło czy jakiś zawód sie wybiera ale teraz już wszystk wiem

marta0859
marta0859
  13 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale dzieki za odpowiedz i właśnie o to mi chodziło czy jakiś zawód sie wybiera ale teraz już wszystk wiem

no raczej, że się wybiera, jak inaczej sobie to wyobrażałeś?
nie ma za co :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.