Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  25 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Cześć, piszę tu chyba pierwszy temat. ;-) tak mi się wydaję.
więc cóż. wakacje się kończą, nieubłaganie nadchodzi czas, najgorszy dla niektórych (połowy Polaków). Niebawem zadzwoni pierwszy dzwonek. Wszystko już niebawem.
Jak korzystacie z tych ostatnich dni?
Książki kupione?:)

Ja się cieszę, że wracam do szkoły.
Wreszcie zobaczę te mordy, będę kocić.
Mimo wszystko tęsknię za szkołą, za żartami z nauczycielami, za robienie im żartów na lekcjach, za dywaniki u dyrektorki ;)

Oby ten nowy rok szkolny był owocny i lepszy niż poprzedni ;-)
Życzę Wam tego.
:bye:

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

sarkilor
sarkilor
  25 sierpnia 2011
Sandra
Sandra: Oby ten nowy rok szkolny był owocny i lepszy niż poprzedni ;-) Życzę Wam tego.


dziękuję, ale nie mam potrzeby aby taki był. :D ja zamierzam tylko przezimować w szkole policealnej i przymierzam się do poprawy matury za rok, więc nie będę się jakoś szczególnie starał o dobre stopnie czy też o aprobatę nauczycieli.

Sandra
Sandra: Jak korzystacie z tych ostatnich dni?


dokładnie tak samo jak przez całe wakacje, aktywnie, wesoło, beztrosko.

Sandra
Sandra: Książki kupione?:)


zamierzam tylko dokupić 3 książki, w tym 2 zbiory zadań, do matury. Nie zamierzam marnować pieniędzy na podręczniki do szkoły, której i tak nie zamierzam ukończyć:-)

Sandra
Sandra: Ja się cieszę, że wracam do szkoły.


szczerze mówiąc czuję to samo. Zawsze jestem podekscytowany przed poznaniem nowej klasy, nowych ludzi, nauczycieli, dziewczyn, kolegów. Może któreś z nich, wykluczając nauczycieli, będzie miało takie same plany jak ja i będę się miał z kim uczyć biologii albo chemii haha :D

miłego roku szkolnego życzę;-)
CzarownicyPies
CzarownicyPies
  26 sierpnia 2011
Sandra
Sandra: Ja się cieszę, że wracam do szkoły.

Oddałabym wiele, by móc do niej wrócić.
Zazdroszczę Ci cholernie, naprawdę :ziober2:.
Nie ma dnia, bym za tym wszystkim nie tęskniła.
Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  26 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dziękuję, ale nie mam potrzeby aby taki był. :D ja zamierzam tylko przezimować w szkole policealnej i przymierzam się do poprawy matury za rok, więc nie będę się jakoś szczególnie starał o dobre stopnie czy też o aprobatę nauczycieli.

rozumiem, to oby poprawka z matury się udała!:-)

Konto usunięte
Konto usunięte: szczerze mówiąc czuję to samo. Zawsze jestem podekscytowany przed poznaniem nowej klasy, nowych ludzi, nauczycieli, dziewczyn, kolegów. Może któreś z nich, wykluczając nauczycieli, będzie miało takie same plany jak ja i będę się miał z kim uczyć biologii albo chemii haha :D

dokładnie mam to samo;-) w ogóle brakuje mi już tego, tych twarzy co dzień, tych śmiechów, uciekanie na browara ;-) wszystkiego.

Konto usunięte
Konto usunięte: miłego roku szkolnego życzę;-)

dziękuję ;-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Oddałabym wiele, by móc do niej wrócić. Zazdroszczę Ci cholernie, naprawdę . Nie ma dnia, bym za tym wszystkim nie tęskniła.

Dlatego ja nie rozumiem ludzi, którzy narzekają, że mają iść do szkoły;-)
ja tam uwielbiam przebywać, fakt są chwile złe, kiedy trzeba się uczyć, ale są też te dobre.
koledzy, koleżanki ;-) nauczyciele, te przerwy, na których zawsze coś się dzieje, jakieś plotki, wypady z klasą gdzieś i nie tylko;-) piękny czas potem już, gdy się kończy szkołę, brakuje na to czasu.

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  26 sierpnia 2011
Sandra
Sandra: Jak korzystacie z tych ostatnich dni?

Moje rozpoczna sie dopiero po 15 wrzesnia, na razie nauka na egzmainy na doktorat :)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
master822
master822
  28 sierpnia 2011

Szkoła jest zryta studia są ok

Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  29 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoła jest zryta studia są ok

Niby dlaczego tak uważasz? ;-)

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

Pjotrek
Pjotrek
  30 sierpnia 2011
Sandra
Sandra: Jak korzystacie z tych ostatnich dni? Książki kupione?:)

byłem na rybach :rotfl:
nie

Sandra
Sandra: będę kocić.

z roku na rok coraz cichsze

Sandra
Sandra: Oby ten nowy rok szkolny był owocny i lepszy niż poprzedni ;-) Życzę Wam tego.

wzajemnie amen. ;)
misiav
misiav
  12 września 2011

Tęsknię za liceum, jednak studia są o wiele lepsze :)
Więcej luzu tak naprawdę, no i traktują Cię jak dorosłą osobę a nie jak dzieciaka ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.