AdrenaIina
Posty: 286 (po ~42 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 66
AdrenaIina
  20 czerwca 2011 (pierwszy post)

Co kupić wychowawczyni na koniec szkoły w ramach podziękowania za 3 letni trud wychowawczy w cenie 190 zł? Pomocy.

MaQ7
MaQ7
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co kupić wychowawczyni na koniec szkoły w ramach podziękowania za 3 letni trud wychowawczy w cenie 190 zł? Pomocy.

Nie wiem czy cenowo da rade, ale jak pamietam nasza klasa kupila wychowawczyni jakis łańcuszek pozłacany czy inny z przywieszką
MotylekRapi
Posty: 280 (po ~98 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
MotylekRapi
  20 czerwca 2011

Jak wyżej. Biżuteria to akurat fajny upominek, bo o ile lubi nosić to nosić będzie i na pewno nie wyrzuci ^^ Jakieś kolczyki i łańcuszek. Coś delikatnego i kobiecego. Srebro też się pięknie prezentuje a jest tańsze ^^

If you don't wanna be my best friend then why am i still in your bed?

emage
emage
  20 czerwca 2011

Ja kupiłbym opakowanie nerwosalu za trud w wychowaniu :P
a resztę na imprezę pożegnalną :D
Nie no zartuję.
Po prostu zrobiłbym ciekawą sklejkę ze zdjęć, można ją wykonać samemu za marne grosze.

AdrenaIina
Posty: 286 (po ~42 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 66
AdrenaIina
  20 czerwca 2011
emage
emage: Ja kupiłbym opakowanie nerwosalu za trud w wychowaniu :P a resztę na imprezę pożegnalną :D Nie no zartuję. Po prostu zrobiłbym ciekawą sklejkę ze zdjęć, można ją wykonać samemu za marne grosze.


po pierwsze zdjęcia nie są wywołane a fotograf chciał to zrobić na za tydzień a ja potrzebuję tego na środę poza tym kupiliśmy jej srebrną bransoletkę próba: 925 więc dziękuję za sugestie ;**
PapsiP
PapsiP
  21 czerwca 2011


AtomPrezes
AtomPrezes
  21 czerwca 2011

19 czekolad ;D

tear
tear
  21 czerwca 2011

Biżuteria jest najlepszym rozwiązaniem.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.