xxxkellyxxx
xxxkellyxxx
  16 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witam mam problem, Byłam w klasie maturalnej ale nie stety miałam dwa zagrożenia na koniec i wychowawczyni uświadomiła mi że mogę jeszcze raz powtarzać rok, bo mam do tego prawo. Mam takie pytanie: Czy mogłabym się przenieść do jakiegoś innego liceum ale takiego dla dorosłych, bo znalazłam pracę a nie chce od wrzesnia codziennie chodzic do szkoły ;/ wolałam bym jak by była możliwość iść do LO dla dorosłych, bo nauka jest tylko co drugi weekend. CZY MOZNA WGL TAK ZROBIĆ CZY RACZEJ TRZEBA SKONCZYC LO NORMALNIE, a nie tak tylko weekendowo. ( a te liceum dla dorosłych to ostatnią klase zrobić) bo nie chce mi się już chodzić codziienie na rano !!

dede9
dede9
  16 czerwca 2011

trzeba było pomyśleć o tym wcześniej i jakoś przetrwać ten okres i skończyć szkołę
wątpię by dało się dokończyć ten rok w LO weekendowym ale powodzenia :)

tylkoprzejazdem
tylkoprzejazdem
  19 czerwca 2011

myślę, że jest taka możliwość, ale w tym celu musisz udać się do sekretariatu, bo tam wiedzą najlepiej

sarkilor
sarkilor
  20 czerwca 2011

mam znajomego, który przepisał się z technikum do liceum wieczorowego, ale zrobił to w 3 klasie, nie w ostatniej.. Jak ktoś dobrze poradził - idź do sekretariatu, nie zlinczują Cię.

marta0859
marta0859
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam mam problem, Byłam w klasie maturalnej ale nie stety miałam dwa zagrożenia na koniec i wychowawczyni uświadomiła mi że mogę jeszcze raz powtarzać rok, bo mam do tego prawo.

przecież to oczywiste, jasne jak słońce.
zawsze tak jest i było.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy mogłabym się przenieść do jakiegoś innego liceum ale takiego dla dorosłych, bo znalazłam pracę a nie chce od wrzesnia codziennie chodzic do szkoły ;/ wolałam bym jak by była możliwość iść do LO dla dorosłych, bo nauka jest tylko co drugi weekend. CZY MOZNA WGL TAK ZROBIĆ CZY RACZEJ TRZEBA SKONCZYC LO NORMALNIE, a nie tak tylko weekendowo. ( a te liceum dla dorosłych to ostatnią klase zrobić) bo nie chce mi się już chodzić codziienie na rano !!

Możesz. :tak: Musisz tylko pozałatwiać wszystkie formalności, przeniesienie papierów etc.
nie powinno być problemów, zwłaszcza, jeżeli przenosisz się do liceum zaocznego.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.