SpreyowaOnema2000
SpreyowaOnema2000
  19 maja 2011 (pierwszy post)
Ja, i moja koleżanka, mamy śpiewać na koniec roku, w konkursie czwartoklasisty, w naszej szkole, piosenkę Eminema i Rihanny. To oczywiście jest Hip - hop. Nie wiemy czy śpiewać właśnie to, bo są minusy. nie chodzi o panią, czy lubi taką muzykę, ani o rówieśników. Trudno jest mi się nauczyć kwestii Eminema. Konkurs jest w czerwcu, czyli nie tak za długo. W innych piosenkach, teraz mam tylko Polskie, jest dużo przekleństw, i trudno by tam coś wstawić innego. A w tamtej, większości nikt nie zrozumie. Może oprócz pani. Więc mam przysiąść ostro do tej piosenki, i wykuć tą kwestię, czy po prostu zmienić piosenkę?
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A w tamtej, większości nikt nie zrozumie. Może oprócz pani. Więc mam przysiąść ostro do tej piosenki, i wykuć tą kwestię, czy po prostu zmienić piosenkę?

Niech leci z playbacku i improwizuj rapera :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

SpreyowaOnema2000
SpreyowaOnema2000
  19 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Niech leci z playbacku i improwizuj rapera


Ale to jest chłopięca kwestia, a ja jestem dziewczyną!
Pjotrek
Pjotrek
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy po prostu zmienić piosenkę?

cos w stylu mc mała :rock:
kawałek świetny ale lepiej zmięcie
ps. na cos z Hanny bądź bibera co ich słuchają w twoim wieku ,wiem ze obciach ale bd miały spore owacje i wygracie :D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale to jest chłopięca kwestia, a ja jestem dziewczyną!

Przecież nie musisz wykonać oryginału w 99%. Liczy się także Twoja wena twórcza i kreatywność.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

SpreyowaOnema2000
SpreyowaOnema2000
  20 maja 2011
Pjotrek
Pjotrek: ps. na cos z Hanny bądź bibera co ich słuchają w twoim wieku ,wiem ze obciach ale bd miały spore owacje i wygracie :D


Pliss, nie wymawiaj słowa "Biebera" bo ja zaraz umrę. A hannah ba durne kawałki.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.