aresztovana
aresztovana
  13 maja 2011 (pierwszy post)

witam, słuchajcie mam pytanie. Moja znajoma zdawała maturę dwa late temu. W tym roku postanowiła poprawic sobie geografię. Koleżanka przychodzi na egzamin a oni jej dają orkusz rozszerzony. A ona szok!!! Niby jakies nowe przepisy ale o co chodzi! Skoro skladala deklaracje na maturę podstawową?

Pjotrek
Pjotrek
  13 maja 2011

widocznie błąd albo z jej strony zle tam zaznaczyła w tą deklaracji albo u nich nie wiedzieli i pomylili
chyba jest tak samo jak na gimnazjalnych egzaminach przed komisja ogłasza ' by sprawdzić czy sie wszytko zgadza ' mogła zgłosić i powiedzieć :mrgreen:

aresztovana
aresztovana
  13 maja 2011

w 100%zaznaczyla mature podstawowa! i była zadyma... był dr i powiedzial,ze go to nie interesuje bo przepisy się zmieniły...;/

sarkilor
sarkilor
  13 maja 2011

skoro zdeklarowała się do pisania poziomu podstawowego to szkoła musi taką załatwić i taką musi pisać, jeżeli jest inaczej, powinna była to zgłosić przed przystąpieniem do pisania tego egzaminu komisji egzaminacyjnej. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, w której komisja tak reaguje. Muszą dostarczyć taki egzamin i innego wyjścia nie mają.

xxKamilusia18xx
xxKamilusia18xx
  14 maja 2011

Musiał wystapić błąd. Powinna zdawać taką samą jak złożyła w deklaracji.

sokol
sokol
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


jest cos takiego jak kuratorim gdzie należy sie zgłaszać jak sie ma takie kłopoty :tak:
ZlyCzar
ZlyCzar
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A ona szok!!! Niby jakies nowe przepisy ale o co chodzi! Skoro skladala deklaracje na maturę podstawową?


Po pierwsze, to się zgłasza komisji egzaminacyjnej, od razu. Po drugie, matura rozszerzona z tego co czytałem, a czytam arkusze rok rocznie, jest łatwiejsza niż podstawowa, przynajmniej dla mnie więc bez paniki. Dodatkowo punktowanie z rozszerzonej jest atrakcyjniejsze.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.