suzji
suzji
  8 maja 2011 (pierwszy post)

Czesc, mam prosbe.. moglby mi ktos pomoc, i przetlumaczyc te teksty na jezyk niemiecki ? ( w miare tak by byly pisane wlasnymi slowami)

1. Jak co roku, w moim rodzinnym miesice odbywaja sie Majostaszki. Ludzie zbieraja sie w parku na koncertach, konkursach i wielu innych atrakcjach. Ja gdy tylko mialam okazje korzystalam z masy slodyczy, zabawy ze znajomymi i radosci z koncertow. Raz wygralam nawet rower i 100 zl. Majostaszki trwaja 3 dni, codziennie zaplanowane sa nowe atrakcje, i koncerty. W ostatni, 3 dzien impreza zakonczona jest pokazem sztucznych ogni. Naprawde warto zobaczyc.

2. Za pare dni moj mlodszy kuzyn ma komunie swieta. Cala rodzinna lata, dzwoni do siebie i zamartwia sie o prezenty by nie byly takie same. W mojej, duzej rodzinie zawsze podczas przygotowan jak i samej uroczystosci jest duzo usmiechu i zabawy. Wszyscy ciesza sie soba, siesza sie ze znow sie wszyscy spotkali i korzystaja z okazji by poplotkowac. Komunia trwa w sumie 2 dni, poniwaz na drugi dzien sa tak zwane male poprawiny gdzie najblizsza rodzina spotyka sie by zjesc ciasto, wypic kawe i porozmawiac.

3.Poszukiwani ochotnicy na kurs fotografi w publicznym domu kultury. Chetnych prosimy o wyslanie swoich prac, na meila lub dostarczenie ich do sekretariaru naszego domu kultury do dnia 3 listopada. Zgloszenie mozna wypelnic na naszej stornie internetowej jak i w naszym sekretariacie. Caly kurs bedzie trwal 2 miesiace i zakonczony bedzie wielkim konkursem. Zachecamy do wziecia udzialu!

4. Posiadaczka 200 psow szuka dla nich domu!Zainteresowani zwierzetami proszeni sa o pojawienie sie w dniu 29kwietnia na polanie w parku miejskim by zapoznac sie ze zwierzetami. Psiaki sa zdrowe, nie sa wyglodzone i przedewszystkim maja wszystkie szczepienia. Zainteresowani i pewni swojej decyzji moga wybrac psiaka roznej rasy..
Wlascicielka psow musi sie z nimi rozstac z powodow zdrowotnych, wiec prosimy wszystkich zainteresowanych o pomoc lub przybycie i ' zaadoptowanie ' pieska,

znajduch
suzji
suzji
  8 maja 2011

tak, wszystko bardzo fajnie lecz te teksty w ogole nie maja sensu, polowa rzeczy jest nieprzetlumaczona i jesli jeszcze nie bylo to wiadome to google translator nie jest najlepszy :))

Qmika
Posty: 1 (po ~15 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 27
Qmika
  8 maja 2011

kocham cie mamo

znajduch
znajduch
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, wszystko bardzo fajnie lecz te teksty w ogole nie maja sensu, polowa rzeczy jest nieprzetlumaczona i jesli jeszcze nie bylo to wiadome to google translator nie jest najlepszy :))

No to zmień prośbę z "czy mógłby mi ktoś pomóc?" na "czy zrobi to ktoś za mnie". :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.