ZiArO1990
Posty: 63 (po ~152 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
ZiArO1990
  4 maja 2011 (pierwszy post)

Witam .

Jak sądzicie co mogło by pojawić się najprawdopodobniej na maturze z angielskiego , chodzi mi o krótką jak i długą forme.
Po przeanalizowaniu to list do kolegi pojawia sie juz 2 lata tak jak i w krótkiej wiadomość . Czy można spodziewac sie raczej coś innego. Prosze was o wasze spostrzeżenia

M@de By /Zi@ro//

explorator666
explorator666
  4 maja 2011

na pewno jakieś listy jak nie formalny to oficjalny...jakies zaproszenia ogloszenia itp..

ZiArO1990
Posty: 63 (po ~152 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
ZiArO1990
  4 maja 2011

no powiem Ci ze twoja pomoc mnie zaszokowała. Gdyby nie ty nigdy i nikt niczego by się nie dowiedział :) Takich ludzi to od razu Do PiS-u powinni brać.

M@de By /Zi@ro//

Moresh
Moresh
  4 maja 2011
ZiArO1990
ZiArO1990: Prosze was o wasze spostrzeżenia

Na próbnym reklamacja była, to obstawiam, że coś w rodzaju podania o pracę może być.
Mam przeczucie, że na formalnym stylu będzie się opierać długa forma wypowiedzi.
Co prawda nie często moje "przeczucia się sprawdzają" no ale :mrgreen:
Kate
Kate
  4 maja 2011

Próbny ze stycznia - email do kolegi - krótka, list do redakcji o problemach językowych we własnej szkole - długa.

Tego nikt nie jest w stanie przewidzieć co się pojawi :mrgreen:
Dzisiejsza matura mnie zaskoczyła, 2x z rzędu 'Granica'. I wos very surprised! ;)

CO do angielskiego podejrzewam, że będzie formalny, modlę się, aby to nie było podanie o pracę, bo chyba zwariuję ;]

ZiArO1990
Posty: 63 (po ~152 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
ZiArO1990
  5 maja 2011

no mi tak tez sie zdaje ze albo zrobia tak jak na polskim. i wrzuca reklamacje albo bedzie list motywacyjny . Również stawiam na formalny. Chyba że zrobią nam jakąś nie spodzianke:)

M@de By /Zi@ro//

explorator666
explorator666
  5 maja 2011
ZiArO1990
ZiArO1990: no powiem Ci ze twoja pomoc mnie zaszokowała. Gdyby nie ty nigdy i nikt niczego by się nie dowiedział :) Takich ludzi to od razu Do PiS-u powinni brać.

Nie napinaj się chłopcze... to tylko internet...
Kate
Kate
  6 maja 2011

Angielski mnie zaskoczył ;) SPodziewam się dość wysokiego wyniku ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.