xOczyPelneLezx
xOczyPelneLezx
  3 maja 2011 (pierwszy post)

Hej ;)
Tak tak, to już jutro ;p
Tak się zastanawiam i chciałam poprosić Was o wyrażenie swojego zdania na temat: Jak myślicie, możliwe jest to, żeby na normalnie maturze dali temat dotyczący lektury, która była w tym roku na próbnej bądź w zeszłym na normalnej?;>

pozdrawiam, Karolcik

Kropka
Kropka
  4 maja 2011

Ja miałam nadzieje na wiersze :) i były. Funkcje do tekstu publicystycznego? Wtf? ;D ogólnie, spodziewałam się trudniejszej matury.

explorator666
explorator666
  4 maja 2011

Gorzej spi******ć matury nie mogli...
dobrze ze dali te 2 wiersze bo inaczej to by bylo po mnie...

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 maja 2011

Granice też pisałem jakieś 6 lat temu :]

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

PoDgUr
PoDgUr
  4 maja 2011

Fakt, faktem niektóre pytania krótkiej odpowiedzi [*] , ale licząc wyszło mi 9 pkt. pewnych:D nie jest źle^^ co do tematu pracy, można było się spodziewać:) temat nie był aż taki cięzki, byle na 30%:D :ambitnie:

Kate
Kate
  4 maja 2011

Jeszcze zanim arkusz dotarł w moje ręce, usłyszałam z przodu 'Granica!!' No to myślę sobie, że luzik ;) Pomijając to, że polecenie było niezrozumiale skonstruowane, po zapoznaniu się z kluczem stwierdzam, że nie poszło mi źle. Czytanie ze zrozumieniem wbrew pozorom było dla mnie trudne.
Godzina 14:00, zasiadam do poziomu rozszerzonego i zonk. Wybrałam temat2, interpretacja dwóch wierszy. Tutaj jest własne pole do popisu, więc myślę, że rozszerzona poszła znacznie lepiej niż podstawa, o dziwo oO
Pisał ktoś rozszerzoną?
Jutro matma, moja zmora :ninja:
Pozdro Maturzyści :mrgreen:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.